• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

''Critical error loading main gui from'' bende aliyorum bu eror u yardim edin ne olur

arkadaşlar sürekli dc alanlar edx loaderi silkroad klasörüne koysunlar bende düzeldi dc yemiyorum şu anlık

critical loading error main gui form

bu hatayı alıyorum son sürümü indirdim nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olurmusunuz

Critical hatası alan arkadaşlar önce botun 1.1.7 versiyonunu indirin rar dosyasını klasöre çıkartın daha sonra indirdiğiniz 1.1.8 sürümünün içindekileri eski botun içine yapıştırın.

bendede oldu oyuna girdi fakat şimdide 2 dk sonra oyundan atıyor :) o soruna nasıl çözebilirim?

cavedeyim kasıyor çok güzel 5 dakka sonra dc neden acaba sizdede böylemi bu problem genelmi yoksa?

ya ben PHMediaPatcher açıyom customa ve sonrasında patch ye basıyom bu hata geliyor error loadin media.pk2 hatası gelyo yardım edermisiniz

----------

ya ben PHMediaPatcher açtıktan sora customa basıyom sorada patch diyom ve error loadin media.ok2 hatası gelyo yardım edin lütfen.

arkadaslar ben botun set areasını ayarlıyorum ancak etraftaki canavarları öldürdükten sonra canavar aramıyor ne yapmam lazım

mobların bol relog yaptıgın yerlere koy adamı örnek samarkant kokuru hun golem ong bunwang sona misal çinde pek mob bulunmuyor :(

ya beyler ben ibotu ayarladım iyi güzel oyuna giriyorum dc problemimde yok fakat mbotla girmeye kalktıgımda giremiyorum onu nasıl ayarlicaz :S

----------

beyler aynı sorunu yaşıyanlar ben çözdüm :) 2 ayrı silkroad oluşturup açış şekillerini farklı silkroadlarına ayarlıoruz ve açılıyor :)

run client nasıl çalışıor yeni botta bilen yokmu?
Yeni versiyon botta client kullanarak oyuna girerken Edx loader kullanmak gerektiğinden Run Client opsiyonu programın derleyicisi tarafından devre dışı bırakılmış.

Yani çalışmıyo boşa uğraşma.

----------

ya ben PHMediaPatcher açıyom customa ve sonrasında patch ye basıyom bu hata geliyor error loadin media.pk2 hatası gelyo yardım edermisiniz

----------

ya ben PHMediaPatcher açtıktan sora customa basıyom sorada patch diyom ve error loadin media.ok2 hatası gelyo yardım edin lütfen.

PHMediaPatcher'i silkroad klasörüne kopyala. Eğer Windows7 veya Vista kullanıyorsan yönetici olarak çalıştır.

----------

critical loading error main gui form

bu hatayı alıyorum son sürümü indirdim nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olurmusunuz

Bu hata yeni versiyon bot'un içersinde srodir.ini dosyası bulunmadığından kaynaklanıyor. Eski versiyonun içersinden srodir.ini dosyasını kopyalayıp yeni versiyonun içersine veya yeni versiyon bot'un tüm içeriğini eski versiyon botun içersine kopyalayın.

Geri