• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

arkadslar yenı clıent geldıgınden berı 5 10 dk calısıyo snra dc verıyo eskı surumu kulanabılırmıyız

Bu DC sorununu nasıl çözücez yardımm :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

i botu kullanmayın adamlar haftaya roll back gelceğini düşündükleri için update etmiyolar botu eskisini kullanmak kesinlikle banla sonuçlanır..

Oyuna giriyorum fakat bot charı görmüyor sanırım yardım

2qdspk2.jpg

Oyuna giriyorm biraz hareket edince oyundan atıyo kendi kendine sorun nedirr??

arkadaşlar ben iibota giriyorum ama other stuff un olduğu bölümyok sro yu nasıl açabilirim

arkadaşım bnde ibot habire atıp duruyor çözüm bulursan sevinirim

arkadaşlar bi sakin olun önce. iBot kodlayıcısı açıklama yaptı yarınki update den sonra güncellemiş olacağını söyledi. biraz beklememiz gerekecek bizim yapabileceğimiz birşey yok maalesef

Hocam Bn iBoTu BayadıR kuLLanyRm yeNi weRSiyoNu ÇıkmŞ yükLedim oNuda 5 Saniye SüRmedn Bni oyunDan aTyoR Bu BoTTan doLayı mı yoKSa Bnm FreamewoRk HaTa weRiyoR o yüzden mi..??

iŞLeTim SiSTemi : Windows 7..#

Son düzenleme:
yeni sürümü yani 1,1,8 i indiriorm hayır a tıklaynca (herzamanki gibi)

''Critical error loading main gui from'' diyor.tamam dedikten sonra ibotta bazı yazılar gözkmüo ?

''Critical error loading main gui from'' aynı sorun bendede var cevap lütfen

Hs serveri acmadıgım zaman hata verio bot calısmıyor. Hs serveri kurdum edxloaderi kurdum normal edxloaderdan oyuna giriyorum 1-2 dk gecmeden dc veriyor nedenini bilen yada ibotu bu yeni sistemini cözen bi arkadas anlatabilirmi?

''Critical error loading main gui from'' hatası veriyor birde run client sönük duruyor tıklanılmıo ? bilen varsa yardımcı olabilirmi?

Geri