• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

5 char sokuyorum sırasını deıstırsem bile 2 charımın ayarlarını acmıyor nedendir acaba ?

YA BENİMDE BİR HATAM VAR botu açıyom Run client Diom İbot.exe Çalışmayı durdurdu YAZIO NOLUR YARDIM !!

arkadaşlar dahda nce açmışdım ama cevap alamadım charlarım mob lar vurunca paso pot basıyor istem dışı olarak her 3 saniye 1 pot basıp duruyor can dolu bile olsa hem can hemde mana potu basıyor ona bir çözüm bulun lütfen kendi charlarımı kasamaz oldum

arkadaşlar dahda nce açmışdım ama cevap alamadım charlarım mob lar vurunca paso pot basıyor istem dışı olarak her 3 saniye 1 pot basıp duruyor can dolu bile olsa hem can hemde mana potu basıyor ona bir çözüm bulun lütfen kendi charlarımı kasamaz oldum
HP & MP ayarlarını yapınca düzelir.. :)

burdakilerin hepsini mi indireyim

----------

kardeş burdaki bozuk rar

----------

kardeş burdaki rar dosyası bozuk

Kusura bakma kardeşim bakmadım linke direk gönderdim. buyur : Deposit Files

----------

yaptım gene olmuyor

Bot config ayarlarını buraya kopyalarsan sana belki yardımcı olabilirim.

----------

YA BENİMDE BİR HATAM VAR botu açıyom Run client Diom İbot.exe Çalışmayı durdurdu YAZIO NOLUR YARDIM !!

İbot klasörünü aç,iBot_Necessities'e girin oradaki vcredist_x86 kurup bir daha denersen sorun ortadan kalkabilir.

meraba.. benm ibotla ilgili şöyle bir sıkıntım var kardesim; ibotu indirdim (ver.1.300) daha sonra sorunları aza indirmek için senin paylaşmış oldugun 3 dosyayı da indirip kurdum ve şöyle bir durumum var run client yapıyorum sag altta sro client exe doluyor ama client gelmiyor ekrana o sırada normalden açıyorum silkroad zaten açık diyor ama ortada client yok ne yapmalıyım çözemedim bi yardımcı olursan sevinirim. tşkkrler

Saygıdeğer arkadaşlarım. Benim bot gayet düzgün kasıyor pot alıyor sehre gidip geliyor fakat tek sorunum. bolt u bitince şehirden aldığı boltları kullanmaması. Günlerdir sitede bunu araştırıyorum fakat bulamadım.Daha önce beni sorunuma benzer bir arkadaş daha yazmış. yanıt olarak moderator bi link verip bunu inceleyin demiş ama o linkteki sayfada da sorunumun yanıtını bulamadım ben. Sizlerden ricam bu sorunu nasıl düzeltebilrim bana yardım etmeniz. Sorunumu tekrar yazıyorum:

Boltu bitince şehre gidiyor bolt alıyor kasılma yerine geri geliyor fakat aldığı boltları kullanmıyor.

Saygıdeğer arkadaşlarım. Benim bot gayet düzgün kasıyor pot alıyor sehre gidip geliyor fakat tek sorunum. bolt u bitince şehirden aldığı boltları kullanmaması. Günlerdir sitede bunu araştırıyorum fakat bulamadım.Daha önce beni sorunuma benzer bir arkadaş daha yazmış. yanıt olarak moderator bi link verip bunu inceleyin demiş ama o linkteki sayfada da sorunumun yanıtını bulamadım ben. Sizlerden ricam bu sorunu nasıl düzeltebilrim bana yardım etmeniz. Sorunumu tekrar yazıyorum:

Boltu bitince şehre gidiyor bolt alıyor kasılma yerine geri geliyor fakat aldığı boltları kullanmıyor.

Boltu bitmeden şehre gitsin sorun ortadan kalkar... mesela 250 değilde 300 tane kalınca şehre dönsün..

meraba.. benm ibotla ilgili şöyle bir sıkıntım var kardesim; ibotu indirdim (ver.1.300) daha sonra sorunları aza indirmek için senin paylaşmış oldugun 3 dosyayı da indirip kurdum ve şöyle bir durumum var run client yapıyorum sag altta sro client exe doluyor ama client gelmiyor ekrana o sırada normalden açıyorum silkroad zaten açık diyor ama ortada client yok ne yapmalıyım çözemedim bi yardımcı olursan sevinirim. tşkkrler

CTR+ALT+DELETE Yapıp işlemler sekmesinden ibot.exe hepsinin görevini sonlandırın.

----------

Kasma yerıne gıderken yoladakı dusuk lv. moblara atack yapıyor. onu nasıl cozebılırz ?

ibot'un 3. sekmesine gelip(Auto Attack Resimi olan) Misc filter kısmından Walk to center if no mobs derseniz attack yapmayabilir.

----------

bot atcıya gıdıyor atcıda beklıyor at almadıgı ıcınde bot devam etmıyor

Sorun at alıp almamasıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum,İbot'un diğer botlardan farklı yönü önce town scriptini yapıp daha sonra gitme sicriptini başlatıyor.Senin yapman gereken Bot atçıya gelip beklediğinde,İbot'un 5. sekmesi (Trace Resmi Olan) Start train script now dersen bot devam eder.Bunu sadece bir kez yapacaksın zaten bir daha yapmana gerek kalmıyacak.

Son düzenleme:
Geri