• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

İlginç bir durum sabah 5 saat kadar kullandım botu bir problem yoktu.Şimdi ise normal "Run Client" diyorum bağlanıyor id pw yazıyorum sonra aşağıdaki mesajlar geliyor bilen birisi bir el atsın lütfen...

"Error-Auto relog has stopped working!"
"Sending login informations."

Benim problem halloldu otomatik giriş gibi kodları yapıştırdım ve voila.Auto relog filan çalışıyor ama benim bir sorum olacak.Ben giriş için zamanlayıcıyı 8000ms ye ayarladım eskidende o şekilde deniyordu şimdi 20000(20 sn) deniyor acaba bunun sebebi nedir?Düzeltme gibi bir şansım var mı?

Clientless ile girmeye çalıştıgımda c9 hatası veriyor ama Server boş. elimden girdigimde tek tık giriyor. fakat Clientless ile c9 alıyorum yani giremiyorum. anlam veremedim. Bat dosyası ilede 4 saat denedi server full diyor ama boş :S

Onları yaptım dokı modul yuklendı ancak ıste x85 bilmemne sorunu verıo
Liblary Files yükle..

----------

ben çarı dw caveye götürüorum canavar bulamıor oyunda hedef bulunamadı dior bottada eror pick dior neden dw cave de kasmıomu bu bot ?

Monster Filter bölümünde ''Dont Tagret All Mobs seçeneği işaretli ise kaldır.Error Pick der ama Goldu yinede alır..

----------

ibotu açıp oyuna giriş yapmaya çalışıyorum fakat sunucuya bağlanamadı c10 diyo bağlantı kesiliyo bu niye olur bi yardım edin

O sorun internetin yavaşlığından kaynaklanıyor.Modemi fabrika ayarlarına döndürmek kesin çözüm en azından 1 Haftalığından :)

----------

Mena,Azteca,Maya birisi ise normal. gene uçtu serverlar. allah bin belasını versin böyle işin

Sakin ol şampiyon.

----------

Benim problem halloldu otomatik giriş gibi kodları yapıştırdım ve voila.Auto relog filan çalışıyor ama benim bir sorum olacak.Ben giriş için zamanlayıcıyı 8000ms ye ayarladım eskidende o şekilde deniyordu şimdi 20000(20 sn) deniyor acaba bunun sebebi nedir?Düzeltme gibi bir şansım var mı?

8000 & 20000 internetin yavaşlığından hızlılığından kaynaklanıyor .. Benim her zaman 8000de dener :D

----------

Clientless ile girmeye çalıştıgımda c9 hatası veriyor ama Server boş. elimden girdigimde tek tık giriyor. fakat Clientless ile c9 alıyorum yani giremiyorum. anlam veremedim. Bat dosyası ilede 4 saat denedi server full diyor ama boş :S

O arasıra Joymaxtan kaynaklanan birşey..ID-PW doğru yazdığından emin ol :)

id-pw doğru. normal silkroad.exeden girdigimde sorun yok.tek tık giriyorum. fakat bottan c9 alıyorum. ocx , libary , net f. work vs. kurulu :S

tekrar deneme süresi kullandıgın giriş serverine göre değişir. kodun sonuna LS : x parametresini ekleyerek giriş serverini değiştirebilirsin(x yerinde 0-4 arası bir sayı giriceksin)

----------

id-pw doğru. normal silkroad.exeden girdigimde sorun yok.tek tık giriyorum. fakat bottan c9 alıyorum. ocx , libary , net f. work vs. kurulu :S

işe yarıycagını sanmıyorm ama üsttekileri bi denermsn

BuzMavisi Sonsuz teşekkürler.

normalde id büyük küçük harf içeriyor. ama BAT ile veya clientless olarak girdigim zaman İD yi küçük harf. char ismini büyük küçük uygun yazmak gerekiyor İMİŞ buldum sorunu uğrşa uğraşa HERKEZE TEŞEKKÜRLER.

Liblary Files yükle..

----------

Monster Filter bölümünde ''Dont Tagret All Mobs seçeneği işaretli ise kaldır.Error Pick der ama Goldu yinede alır..

----------

O sorun internetin yavaşlığından kaynaklanıyor.Modemi fabrika ayarlarına döndürmek kesin çözüm en azından 1 Haftalığından :)

----------

Sakin ol şampiyon.

----------

8000 & 20000 internetin yavaşlığından hızlılığından kaynaklanıyor .. Benim her zaman 8000de dener :D

----------

O arasıra Joymaxtan kaynaklanan birşey..ID-PW doğru yazdığından emin ol :)

Selam arkadaşlar. Ben botu kuruyorum ii güzel hoş kasıyorda ama 1 2 saat belkide 5saat geçince aradan bot duruyor ve kasmıyo ne atack yapıo ne bşy nasıl düzeltebilirim bi yardım plz

Merhaba Herkese Benim Sorunum Şudur Ben AuroRelog Ayarını Yapıyorum AutoRelog dosyasını çift tıklıyom oyuna giriyor kasıyor filan Kendim çıktığımda otomatik oyuna tekrar girmiyo dc yedim yine olmuyo neden acaba ;AC:20000 ama olmuyor bkeliyorum 20 saniye

ibottan oyuna girdiğimde hotana gittiğimde direk dc vermeden oyunda atıyor yada hata verıyor ve atıyor yardımcı olursanız sevınırım

Selam arkadaşlar. Ben botu kuruyorum ii güzel hoş kasıyorda ama 1 2 saat belkide 5saat geçince aradan bot duruyor ve kasmıyo ne atack yapıo ne bşy nasıl düzeltebilirim bi yardım plz

Save Settings // Start botting dedikten sonra hiç durmaz :)

----------

Merhaba Herkese Benim Sorunum Şudur Ben AuroRelog Ayarını Yapıyorum AutoRelog dosyasını çift tıklıyom oyuna giriyor kasıyor filan Kendim çıktığımda otomatik oyuna tekrar girmiyo dc yedim yine olmuyo neden acaba ;AC:20000 ama olmuyor bkeliyorum 20 saniye

İnternet hızından..

----------

ibottan oyuna girdiğimde hotana gittiğimde direk dc vermeden oyunda atıyor yada hata verıyor ve atıyor yardımcı olursanız sevınırım

Lagtan , Ekran kartının yavaşlığından kaynaklanıyor..

beyler benım sorunum şu: hotan dan bolt alıyorum kasma yerım dw de hotandan dw ye ısınlanmıyor yardımcı olursanız sevınırım...

Bu ekran kartının yavaşlığı Düzeltilebırlır mı ?
Güncellersen düzelebilir..
Sağ tık => Özellikler => Gelişmiş => Bağdaştırıcı dan ekran kartının markasını ve Modelini googleye yazarsan bulabilirsin..

----------

beyler benım sorunum şu: hotan dan bolt alıyorum kasma yerım dw de hotandan dw ye ısınlanmıyor yardımcı olursanız sevınırım...

Scpritin en başına teleport kodu eklemen lazım :)
teleport(2096,2) Hotan - Donwhang
wait

bunu ekle.. Sadece Hotan - Dowmangı ekleme

bot atcıya gıdıyor atcıda beklıyor at almadıgı ıcınde bot devam etmıyor

Merhaba arkadaşlar. benim bi sorunum daha var run client dedikten sonra client açılır açılmaz you have been disconnected from the server hatası alıyorum. bu hep oluyor yardım plzzz

Geri