• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

char attack yapmıor kasılıor S:
Eğer diğer arkadaşların dediklerini yaptıysan ve hala dalmıyorsa bu job sistemi için yaratıklardan goods box çıkıyor.Eğer yerin dolduysa yada job skillerini açmadıysan takılıyo toplamıyo öyle duruyor bot botun toplama ayarlarından dont pick specialty goods box u işaretle. Eğer yaratığı seçip attack yapmıyosa skilleri yeniden ayarla. ve kordinatlarını kontrol et ve radius a bak bunları ayarladıktan snra bir problem kalmaz.

bu ocx. açılmıyor nasıl kurcam birlikte aç gelio tıkladığımda

----------

tmm hallettim kurdum ama malesef düzelmedi girio bot çalışmaya başlaınca dc yiyo botu çalıştırmazsam oyun devam edio dc yemio

----------

galiba life control bastığı zmnda yiyo olabilir ama skiller refreshledim onlarda bı sıkıntı yok

----------

life controllede bi alakası yok onu kaldırıp denedim yine yiyo

bu ocx. açılmıyor nasıl kurcam birlikte aç gelio tıkladığımda

----------

tmm hallettim kurdum ama malesef düzelmedi girio bot çalışmaya başlaınca dc yiyo botu çalıştırmazsam oyun devam edio dc yemio

----------

galiba life control bastığı zmnda yiyo olabilir ama skiller refreshledim onlarda bı sıkıntı yok

----------

life controllede bi alakası yok onu kaldırıp denedim yine yiyo

Sen bi Format atsana PCye ?

----------

beyaz ocx. nası kurdun

Çok zor bişey deil.. 2 kere tıklayıp entere basıyosun..

format mı atam 2 günlük pc daha be kardewşim 2 gün önce çalışıodu

----------

arkadaşlar ben sorunu çözdüm herkese teşekkür kendi hatm yüzünden oldu sanıyorum

Onları yaptım dokı modul yuklendı ancak ıste x85 bilmemne sorunu verıo

ben çarı dw caveye götürüorum canavar bulamıor oyunda hedef bulunamadı dior bottada eror pick dior neden dw cave de kasmıomu bu bot ?

ibotu açıp oyuna giriş yapmaya çalışıyorum fakat sunucuya bağlanamadı c10 diyo bağlantı kesiliyo bu niye olur bi yardım edin

Botu acıyorum run clıent hıde clıent dıyorum sılkroad guard gelıyor sro client geldikten biraz sonra sunucuyla olan baglantınız kesıldı dıyor yardımcı olurmusun

Geri