• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

düzelir
bu hatayı verince xp de sroyu uplamak gerekiyor
diğerlerinde hem uplamak hemde yönetici olarak çalıştırmak gerekiyor.

Alakası yok :'( 2-3 Defa denedikten sonra Net Error Almıyosun :) :)
kardeşim alakası var sanırım. oyun normal açılıyor çünkü. pc ye res attım botu loaderi sildim baştan indirdim. olmadı. 1 saat boyunca denedim girip çıktım. bir tek o şekilde oyuna girebiliyorum.

arkadaşlar botta bir sorun yok. benim bot şahane kasıyor. aşağıdaki resimde solda görünen özellikler kısmında botun sonuna LS:1 veya (0-1-2-3-4) sayılarından birini eskleyin. bot açılır.

botla.jpg

Öncelikle herkese selamlar... Benim Sorunum Şudur:autorelog hazır şekilde bende oyundan kendim çıkıyom tekrar girmiyo ne yapmalıyım illa dc yemesi mi lazım admin kardeş lütfen pm

evet dc olması lazım sen kapatıyorsan tekrar girmesine gerek yok kapatınca tekrar girmesini istiyorsan neden kapatasınki mantığı yani.

Crientless girerken C9 Eror [Ping Timeout] hatası alıyorum yardımcı olur musunuz?

benm bi bowcu çarım var normalden veya clientss den girince skillere basmıyor sadece kurtdu daldırıor ve çıkanlarıda topluyor ama dagger bi çarım daha var onda herşey normal çalışıyor yardım edin lütffennnn

benm bi bowcu çarım var normalden veya clientss den girince skillere basmıyor sadece kurtdu daldırıor ve çıkanlarıda topluyor ama dagger bi çarım daha var onda herşey normal çalışıyor yardım edin lütffennnn

skillerini upladıysan skillerini kaldırıp tekrar ekle.

yha ben louncherden giriorum silkroada normal bi şekilde açılıyo fakat ibotla run client dediğim zaman game guard gelio sro_vlient gelio ama açılmıyo sadece öle bekliyo yardım..!

Geri