• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

ibot ve edxloaderle oyuna giriyorum ve guild resimleri gözükmüyor..1 hafta önce gözüküyordu ama 3-4 gündür gitti resimler beyaz bi resim geldi nasıl düzeltirim ?

Eski botu sil yeniden indir onla dene.

Şuan en son versiyon ibot kurdum lakin town a gidince yerinde durup kıpırdamama sorunu devam ediyor. Ne önerirsin?

Eski botu sil yeniden indir onla dene.

Şuan en son versiyon ibot kurdum lakin town a gidince yerinde durup kıpırdamama sorunu devam ediyor. Ne önerirsin?

Nasıl bir sorundur, neden duruyor onu anlamadım towna gidince durmaması lazım. Towna gidince log ekranında ne yazıyor bi resim at bakalım.

Arkadaşlar run client sro_clienti açarken o küçük kutucuk kısmında sürekli net error you have been disconnect hatası alıyorum cözümü nedir ?

Not : loader kullanmıyorum ondanda olabilir mi ?

Son düzenleme:
Botu açıyorum ve run client'e tıklıyorum her şey güzel devam ediyor ve tam sro client açılırken net error dc hatası alıyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

----------

SoulTaker kardeşim normal olarak oyunu başlat botsuz düz olarak gir herhangi bir chara giriş yap ve geri çık artından kapat oyunu botu aç run client de açılıyor. Denedim oldu umarım aynı sorun bir daha olmaz.

----------

SoulTaker kardeşim normal olarak oyunu başlat botsuz düz olarak gir herhangi bir chara giriş yap ve geri çık artından kapat oyunu botu aç run client de açılıyor. Denedim oldu umarım aynı sorun bir daha olmaz.

Merhaba bugün pc yi açtım ibotu açtım. Oyuna girmeye çalışınca direk bu hatayı aldım. Acil yardımınızı bekliyorum.

bende de aynı sorun var oyuna girmeden dc veriyo büyük ihtimal bottan kaynaklanıyor.

Tüm Net Error alanlara duyrulur...
1 saat uğraştıktan sonra bir yöntem buldum. en azından bot kullanıla biliyor.
ilk önce normal yoldan oyuna girin herhangi bir char ile.
daha sonra loader ve botu kullanarak 2. chara girin bottan.
Net Error vermiycektir.

Tüm Net Error alanlara duyrulur...
1 saat uğraştıktan sonra bir yöntem buldum. en azından bot kullanıla biliyor.
ilk önce normal yoldan oyuna girin herhangi bir char ile.
daha sonra loader ve botu kullanarak 2. chara girin bottan.
Net Error vermiycektir.
Alakası yok :'( 2-3 Defa denedikten sonra Net Error Almıyosun :) :)

script creator diye bi konu var netten yapılan.. hotan samar.. gibi şehirlerden oyunda olmadan veya direk ordan istediğimiz kordinatları işaretleyip script yapabiliyoruzda alexandria için böyle bi yol varmı ?

script creator diye bi konu var netten yapılan.. hotan samar.. gibi şehirlerden oyunda olmadan veya direk ordan istediğimiz kordinatları işaretleyip script yapabiliyoruzda alexandria için böyle bi yol varmı ?

İstedin kordinatları oradan ayarlıyosun..Kullanıyosun zor bir kısmı yok :)

Geri