• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

5. sayfadan load new train script tıklayarak skriğti seçeceksin. Bunu yaptıysan script bulunduğun şehirden başlamıyor olabilir en iyisi her zaman scripti kendin yapmandır.

Dediğin gibi script i kaydedecegim tekrar denememden zarar çıkmaz.Birde sormak istedigim town a gidince inventoroy daki eşyaları nasıl bankaya koyacagım?

7. sayfada hangi itemleri bankaya atmasını istiyorsan önündeki store sütununda bulunan kutuyu işaretle.

7. sayfada hangi itemleri bankaya atmasını istiyorsan önündeki store sütununda bulunan kutuyu işaretle.

Şimdi tam oldu işte sagolasın. umarım bu script olayıda düzelir. win7 kullanıyorum bot arada hata veriyo oyundan atıyor yani bunu engellemek için ne yapmalıyım? nadirde olsa atıyor.. sanırım bikaç program kurmam gerekli o programların linkini yada ismini yazarmsın

Şimdi tam oldu işte sagolasın. umarım bu script olayıda düzelir. win7 kullanıyorum bot arada hata veriyo oyundan atıyor yani bunu engellemek için ne yapmalıyım? nadirde olsa atıyor.. sanırım bikaç program kurmam gerekli o programların linkini yada ismini yazarmsın

Atarken Ne Hatası veriyor ona Göre ??

Yav benim bot herşeyi güzel yapıyor script felan yapıyor ama hp yada mp bitince towna dönmüyor yardım edebilirmisiniz?

hatanın resmini koy

kurman gereken programlar şu konudakilerdir hepsini kur pc yeniden başlat: https://www.maxigamerz.com/ibot-ucretsiz/105974-ibot-v113-client-v1297-kullanim-rehberi.html

Şu ana kadar hata vermedi olursa resimi atıcam. yanlız bir sorun bitiyo dieri başlıyor.Script çalıştı dedigin gibi kendim kaydettim. char gerektiginde return kullanıp town a gelince oldugu yerde geldigi gibi duruyor hareket etmeden. ancak 1-2 adım hareket ettirdikten sonra bot devreye giriyo gerekli erzakları felan alıyor..

ya tmam da ibot_necessities klasöründe regOCXFiles_win7 regOCXFiles_winXP var ama vista yok kii .s

Şu ana kadar hata vermedi olursa resimi atıcam. yanlız bir sorun bitiyo dieri başlıyor.Script çalıştı dedigin gibi kendim kaydettim. char gerektiginde return kullanıp town a gelince oldugu yerde geldigi gibi duruyor hareket etmeden. ancak 1-2 adım hareket ettirdikten sonra bot devreye giriyo gerekli erzakları felan alıyor..

Ayarları kaydet kapat tekrar aç belki düzelir.

----------

ya tmam da ibot_necessities klasöründe regOCXFiles_win7 regOCXFiles_winXP var ama vista yok kii .s

ikisinide denemek zor değil.

ya tabii ki de denedim "Sistem Belirtilen Dosyayı Bulamıyor" hatası alıyorum ikisinde de .....

Sunucu ile bağlantınız kesildi

Merhaba iyi günler...
İ botan sro clenti çalıştırıyorum sonra cilenti yapıyo bekliyo ve sonra Sunucu ile bağlantız kesildi...! Diye hata veriyo nasıl yapabilirim_?

Geri