• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

benim bi sorunum var bakarsanız sevinirim...
ibotu acıyorum normal oyuna giriyo baslatıyorum buff falan basıyo daha sonra 1 2 kere attack yapıpkalıyo. sonra buff bıtınce bastıktan sorna bıda 1 2 kere dalıyo yıne duruyo. kısaca atack yapmıo da dıyelbılırım:S yardımcı olabılırsenız sevınırım...

----------

uok mu cevap vercek biri ?:S

benim bi sorunum var bakarsanız sevinirim...
ibotu acıyorum normal oyuna giriyo baslatıyorum buff falan basıyo daha sonra 1 2 kere attack yapıpkalıyo. sonra buff bıtınce bastıktan sorna bıda 1 2 kere dalıyo yıne duruyo. kısaca atack yapmıo da dıyelbılırım:S yardımcı olabılırsenız sevınırım...

----------

uok mu cevap vercek biri ?:S

Devil Spritten kaynaklanan bişey süresi varken *Start Botting dersen öle mal gibi kalır char .

Oyunu yeniden kur bilgisayara reset at sonra ibotu içine koy düzelecektir.

Bak şimdi . İlk önce skills bölümünden Use Buff Skillsteki Devil Spriti Remove yapıcaksın sonra Clientessle giriyosan Wiew Maptan *Return Towna Tıklıcaksın . Sonra kapatıp ; *Save Settings-Start botting yapıcaksın Tamam..

can't create file transfer manager!
Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now...try a few minutes later
hatası alıyorum yeni botu indirdim ondan sonra bu hatayı alıyorum gecer die bekledim gecmedi gücellemeden beri böyle...çözümü nedir simdiden tessekurler....

can't create file transfer manager!
Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now...try a few minutes later
hatası alıyorum yeni botu indirdim ondan sonra bu hatayı alıyorum gecer die bekledim gecmedi gücellemeden beri böyle...çözümü nedir simdiden tessekurler....

sroyu botsuz aç uplamadıysan upla.
bota sağ tıkla yönetici olarak çalıştır.

Yaptım kaydettim açtım. önerdigin 4 programı yükledim reset attım pc ye herşey normal fakat town a gelince gine duruyor char. 1 -2 adım atınca başlıyor pot felan almaya

Eski botu sil yeniden indir onla dene.

Son düzenleme:
iBotta auto relog komutları hazırladım. 8 ayrı char var tek tıkta tüm autorelog.bat'ları nasıl açabilirim ?

wiev map tıkla harita açılacak haritada sağdaki return to town tıkla return basar.
Eyv..Bende wiev mapta biliyordum ama göremedim :D birde ben ibot ve edxloaderle oyuna giriyorum ve guild resimleri gözükmüyor..1 hafta önce gözüküyordu ama 3-4 gündür gitti resimler beyaz bi resim geldi nasıl düzeltirim ?

Son düzenleme:
Geri