• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Merhaba;

Benim bir problemim var.Çarın seconder weap. yerine arpı seçiyorum ve buff olarakta noise ve hızlı koşma skilini seçiyorum.Oyuna giriyor silah değiştiriyor buff basarken dc yiyiyor acaba bir çözümü var mı yoksa buffsuz mu kullanıcam?

silahın adını bufları eklediğin yerin üst kısmına yazmalısın altta konu var buf basmayla ilgili oraya bak. skillerini upladıysan skillerin altında refresh all used skill tıkla yada skillerini buflarını kaldır tekrar ekle.

pete pot basmıyo bıde potları durmadan bırlestırıyo potları bırlestırırken duruyo

pete pot basmıyo bıde potları durmadan bırlestırıyo potları bırlestırırken duruyo

Pet pot ayarını petin canına göre ayarlayacaksın % li olarak değil petin 10 canı varsa yarıya inince basmasını istiyorsan 5 yazacaksın. oyunun pot ayarını ayarlayıp skill bara pot koyarsan sürekli birleştirir. bot potu harcarken sondan kullanır oyunda ise en üstteki kullanılır oyundaki pot ayarı bottan önce bastığı için bot sürekli az olan potu en sona alır

Ya bn botu acarken dıyorkı Component TABCTL32.OCX'or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid

slm ya bende char oyuna girio bot çalışmaya başlayınca ksamya veya buffları basmya başladığı an dc yiyo birkça gün öncesine kadar böle bişi yoktu yardım lütfen

bot town gıttıgı zmn herseyı yapıyor sonra kasma alanına gerı donmuyor neden olabilir ?

ya ibotta cross bow çar kullanıyorum fakat saldırma silahı yerine herhangi bir silah eklenmiyo ne yapmam lazım

Geri