• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

mrb. ibotu yeni kullanmaya başladım. haliyle bi çok sorunum var. sorduğum sorular size çok basit gelebilir ama ben acemiyim :)

1) birden fazla çar açmak için, her çar için ayrı kalsör mü yapıyoruz?
2) oto-pt konusunda sorunum var. ben pt.yi formlamasını istemiyorum. sadece yanındakilere pt atsın. bunu nasıl yapacam?

beyler clienless modda exchange yapamayıorum. lütfen lütfen yardım edin. özelden pm de atabilirsiniz. allah rızası için yardım

mrb. ibotu yeni kullanmaya başladım. haliyle bi çok sorunum var. sorduğum sorular size çok basit gelebilir ama ben acemiyim :)

1) birden fazla çar açmak için, her çar için ayrı kalsör mü yapıyoruz?
2) oto-pt konusunda sorunum var. ben pt.yi formlamasını istemiyorum. sadece yanındakilere pt atsın. bunu nasıl yapacam?

1) 1'den fazla karakter açmak için ayrı klasör yapmanın gereği yok ancak birden fazla bunları clientli olarak açmak istiyorsan uyumlu loader bulman lazım ibot'ta sadece tek bir clientli açabiliyorsun Diğerini açıp run clientte çalıştırırsan hata alırsın.Birini normal client açarsın diğerinide ibota tıklayıp 2.sekmeye gelip clienttes modda istediğin kadar karakter açarsın.

2)1. sekmeden Auto Party'e gelip Auto Reform party'nin tickini kaldır ve delete entry dersen bir daha parti fromlamaz. Auto party sekmesine gelip,Party members kısmına gel Accept all invites 4/4 tickersen başkaları parti attığında kabul eder.

----------

beyler clienless modda exchange yapamayıorum. lütfen lütfen yardım edin. özelden pm de atabilirsiniz. allah rızası için yardım

Maalesef ibotta 2 karakter clientes ise exchange attırabilirsin ama kabul etme gibi bir seçenek yok.

Son düzenleme:
ben botu kasmaya bırakıyorum botta çanta dolunca towna dön seçeneği işaretli ancak şehre gidince düşen itemleri ne bankaya koyuyor ne de satıyor anlamadım?

ben botu kasmaya bırakıyorum botta çanta dolunca towna dön seçeneği işaretli ancak şehre gidince düşen itemleri ne bankaya koyuyor ne de satıyor anlamadım?

İbot'ta 7. sekmeye gelip satılıp satılmayacakları ayarlayıp,5. sekmeden dont loop ' u tickleyin sorun ortadan kalkacaktır.

sa...ibot un olduğu yerde girilen çarlara ait botconfig ler vardır bilirsiniz..ben bilmediğim bir çara ait botconfig ve tabfilter dosyası gördüm.virüstür deyip sildim ama aradan epey zaman geçti gene çıktı..ne zaman ne şekilde tekrar geldi bilmiyorum.ama benim çarım değil ve daha önce bu pc den girilmedi..botconfig dosyasını açtım hesap bilgilerini görmek için.orda çarın adı ve guildi belli ama id ve pw kısmını çözemedim.kendi çarlarımda aynı yerde yazan id pw oraya şifreli değişik harf ve rakamlarla yazılıyor.ben bu bilmediğim çarın botconfig dosyasında yazılı id ve pw kısmına şifreli yazılan yeri nasıl kullanabilirimde o çarı açabilirim?

arkadaşlar ibot xian da çalışmıyor bu konuda bi gelişme oldu mu acaba ?

sa...ibot un olduğu yerde girilen çarlara ait botconfig ler vardır bilirsiniz..ben bilmediğim bir çara ait botconfig ve tabfilter dosyası gördüm.virüstür deyip sildim ama aradan epey zaman geçti gene çıktı..ne zaman ne şekilde tekrar geldi bilmiyorum.ama benim çarım değil ve daha önce bu pc den girilmedi..botconfig dosyasını açtım hesap bilgilerini görmek için.orda çarın adı ve guildi belli ama id ve pw kısmını çözemedim.kendi çarlarımda aynı yerde yazan id pw oraya şifreli değişik harf ve rakamlarla yazılıyor.ben bu bilmediğim çarın botconfig dosyasında yazılı id ve pw kısmına şifreli yazılan yeri nasıl kullanabilirimde o çarı açabilirim?

Dedigin sey cok ilginc karakter'i rev6 dan baktin mi ? Var mi gercekten oyle bir karakter ?

benim sorunum şöyle ibot sadece 1skill vuruyor 2.skilli vurmuyor öyle bekliyor bu jangan cavede oluyor harita dosyalarını indirsem sorun çözülür mü?

bu botun yeni versionu geldiğinde olmaya başladı ^Critical eror loading main gui form ^ diye bi hata geliyo ne yapamalıyım

bana auto logın lazım dc yediğinde tekrar girebilmesi için ama ne denediysem olmadı auto login yapması için bi loader war onuda denedim ama oda dc oldumu girmiyor clientles le girmek istemiyorum oyun gözükmediği için ibotun kendi auto logini ise dc yediğinde girmiyor yardımcı olursanız sevinirim

slm ben bottan oyuna giriyorum 5-10 sn sonra client kapanıyor ve ekrana soru işaretleriyle dolu(?) yes ve no şıklı bi yazı geliyor bunun çözümü nedir?

yha bot hotana gidiyo pot alıyo ama semerkant ta gelip kasma yerine gitmiyo neden onu nasıl ayarlarım yardım help meeeeeeeeee

Geri