• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Beyler ben pc ye format attım ıbot tu açrkan hata veriyorr.hata şöle bişe ( Component 'MSWINSCK.OCX'or one of its dependencies not correctly registered:a file is missing or invalid ) diye bişe anlamadım ne yapacam..... ACİL YARDIMM ne yapmam lazım :(

b- Fast Training Seçeneğinin İşaretli Olması'' bu seçenek nerde sık sık dc yiyorum yardım lütfen çok işime yarıycak :(

clientless de 5. chardan sonra Unheandled joymax server eror -08 diye bir uyari alıyorum sebebi nedir ?? bilen varmı

----------

----------

arkadaşlar

run hacksield de critical error weriyor

çözüm = ?

ctrl alt delete den baka java açıksa kapat işe yaramas sa medipatcher kapalıdır

arkadaslar herşey normal giriyorum 2 3 mob kesiyo sonra ya dc yio yada birden kapanıyor hata falan vermiyo

çara giriyorum dc veriyor

tüm programları açıyorum herseyi tam yapıyorum çara girer girmez dc verio neden?

Arkadaşlar Run hs server a girince videodaki gibi yazı yazmıyor. java iç ya da dış komuş vsvs devam etmek için bir tuşa basın . . . diyor basıyorum bir tuşa sonra kapanıyor.
Java yı kontrol ettim
run hs server ı yönetici olarak çalıştırdım
hiç br şey değişmiyor. Ne yapmam lazım?

Fast Training seçeneği tam olarak nerede yardımcı olur musunuz =?

----------

banada lazım :)

herşeyi yaptım arkadaşlar ama olmadı dosyları yüklerken rogda yüklememe hatası verdi 2tnaesi yüklendi tek sonra ph yi açınca hs ı açtımda laguncher açılmıyo yardı medn win7 kullanıyorum

herşeyi yaptım arkadaşlar ama olmadı dosyları yüklerken rogda yüklememe hatası verdi 2tnaesi yüklendi tek sonra ph yi açınca hs ı açtımda laguncher açılmıyo yardı medn win7 kullanıyorum

bakın beyler burdaki adamlar sölemekten bıkmıştır ben de sölüyorum şu soruları sormadan bi girin 5 dk googledan araştırın ! 1.ci sayfaya girin ordaki her şeyi indirin sizin pc de olduğunu düşünseniz bile indirin adamlar boşuna koymuyo onları oraya !

ve win7 kullanıcıları şunu artık anlasınlar !!!! hs ve ibot tarzı şeyleri açarken sağ tuş yapıp yönetici olarak çalıştır yapın ! yada onun yerine sağ tuş özellikler uyumluluk komutundan en altta yönetici olarak çalıştır tikine basın ! yeter ya

----------

benimde bi sorum olucak az önce o kdr söledik ama bayağ araştırdım bu konu hakkında hiç bişi yok nette

benim sorunum taxi çekerken bot hata veriyor : run time error 13 type mismatch

bakın beyler burdaki adamlar sölemekten bıkmıştır ben de sölüyorum şu soruları sormadan bi girin 5 dk googledan araştırın ! 1.ci sayfaya girin ordaki her şeyi indirin sizin pc de olduğunu düşünseniz bile indirin adamlar boşuna koymuyo onları oraya !

ve win7 kullanıcıları şunu artık anlasınlar !!!! hs ve ibot tarzı şeyleri açarken sağ tuş yapıp yönetici olarak çalıştır yapın ! yada onun yerine sağ tuş özellikler uyumluluk komutundan en altta yönetici olarak çalıştır tikine basın ! yeter ya

----------

benimde bi sorum olucak az önce o kdr söledik ama bayağ araştırdım bu konu hakkında hiç bişi yok nette

benim sorunum taxi çekerken bot hata veriyor : run time error 13 type mismatch

kardeşim bunların hepsini bende biliyorum ve hepsinide yptım hepsini yükledim ve hepsini sağ tık yönetici olarak çalışdır yapıyorum ben acemi değilim yıllardır oynuyorum ama 2 pc de aynı sorun yaşıyorum olan bu herşey, yükledim ama olmadı ona çözüm istiyorum

şimdi bir şey soracağım ama sorun botta değil galiba ama nereye yazsam bilemedim 4 tane charım var her şey aynı ama bir tanesinde sorun çıkarıyor ve oyuna girdikten 1 dakika sonra dc yiyor herşey diğer charlarla aynı oldugu halde aynı dedim server değiştireyim o ıd de herserverde char 1 dakika içerisinde dc yiyor ibotsuz normal giriyorum ama dc yok nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim

Yaa Ben Bottan Gırıorm Sonra Yan carımı Acmak ıcın Normal clıentten gırıorm Ama Sılkroad Acık Hatası Verıor Lutfen YardımCı olnn COk aıllllllllllllll

şimdi bir şey soracağım ama sorun botta değil galiba ama nereye yazsam bilemedim 4 tane charım var her şey aynı ama bir tanesinde sorun çıkarıyor ve oyuna girdikten 1 dakika sonra dc yiyor herşey diğer charlarla aynı oldugu halde aynı dedim server değiştireyim o ıd de herserverde char 1 dakika içerisinde dc yiyor ibotsuz normal giriyorum ama dc yok nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim

herşey derken bot ayarlarıda mı aynı? saçma gelebilir ama dc yiyen charla diğer charların login serveri farklı mı?

clientless de dc yiyen varmı benden başka yeni sürümde sürekli dc oluyorum
win7 kullanıcısıyım

Geri