• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

İbot açarken avira antivir programı ibot.dll yi virüs olarak gösteriyo ve açarken critical error veriyo ne yapmaılıyım?

iBot.dll virüs değildir..Açınca ciritcal error vermesinin nedeni zaten çalışıyor olmasıdır.Görev yöneticisinde cmd.exe , java.exe var ise görevini sonlandırın hata kalmıyacaktır :)

Component 'tabctl32.ocx' or one of its dependencies not corroctly registered: a file is mssing or invailid

şeklinde hata alıyorum fotoğrof göndermeye çalıştım ancak ilk defa bir foruma üye olduğum için fotoğraf gtti mi bilmiyorum o yüzden hatayı yazdım bu hatayı neden alıyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

Son düzenleme:
Component 'tabctl32.ocx' or one of its dependencies not corroctly registered: a file is mssing or invailid

şeklinde hata alıyorum fotoğrof göndermeye çalıştım ancak ilk defa bir foruma üye olduğum için fotoğraf gtti mi bilmiyorum o yüzden hatayı yazdım bu hatayı neden alıyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

ibot-necessities klasöründeki tüm ocx dosyalarını system32 dizinine kopyalayın
regocxfiles_win7.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın

hata alırsanız regocxfiles_win7.bat dosyası içinde yazanları aşağıdaki kodlarla değiştirin

Kod:
Regsvr32 %WINDIR%\System32\ccrpprg3N.ocx
Regsvr32 %WINDIR%\System32\mswinscn.ocx
Regsvr32 %WINDIR%\System32\tabctl3n.ocx
Regsvr32 %WINDIR%\System32\mscomctl.ocx

ibot-necessities klasöründeki tüm ocx dosyalarını system32 dizinine kopyalayın
regocxfiles_win7.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın

hata alırsanız regocxfiles_win7.bat dosyası içinde yazanları aşağıdaki kodlarla değiştirin

Kod:
Regsvr32 %WINDIR%\System32\ccrpprg3N.ocx
Regsvr32 %WINDIR%\System32\mswinscn.ocx
Regsvr32 %WINDIR%\System32\tabctl3n.ocx
Regsvr32 %WINDIR%\System32\mscomctl.ocx

İbotu çalıştırmak için gereken başka programlar varmı dediklerinin hepsini yaptm ancak kodları değiştiremyorum

arkadaşlar..tüm ayarlarım tam uzun zamandır ibot kullanıyorum v.s..

ancak kasma alanına giderken bir sorunum oluyor bir türlü çözüm bulamadım...

char kasma alanına gierken arada bir etraftaki moblardan damage yiyor haliyle..e tabi potluyor ... potlayınca çanta düzenlemesi yapıyor bot ve çanta düzenlemesi yaparken 1 saniye gibi kısa bir süre duraklıyor...o duraklama anında char biraz daha damage alıyor...e haliyle gene potluyor...sonra bir çanta düzenlemesi yapıyor gene...düzenleme yaparken gene bekliyor....işte o bekleme anında bir damage daha yiyor...gene potluyor gene çanta düzenliyor ve gene bekliyor...bir süre sonra bana vuran mob sayısı 1 den 10a fırlıyor...potlasada yetiremiyor..yatıyor... :)

velhasıl....BU ÇANTA DÜZENLEME SORUNUMU NASIL HALLEDEBİLİRM ? pOTlasın potladıktan sonra çanta filan düzenlemesin ya.... :(

arkadaşlar acil yardımınız gerekli 3 gündür botu kullanamıyorum oyuna giriyor script falan gayet iyi yapıyor ama 3-5 mob kestikten sonra duruyor bunun çözümü nedir ?

arkadaşlar acil yardımınız gerekli 3 gündür botu kullanamıyorum oyuna giriyor script falan gayet iyi yapıyor ama 3-5 mob kestikten sonra duruyor bunun çözümü nedir ?

Return Scrool çektir Townda Save Setting - Save Setting - Start bot yap.. ( Devil Spiritin süresi var ise böyle yapabilir. )

Merhaba arkadaşlar ben botla ilgili herşeyi yaptım edx loader ayarladım herşeyi yaptım oyuna girmeden atıor çarı çara start diorm ordaki yer doluor ibter bitmez disconnect dior sebebi nedir lütfen yardım edin ???

Return Scrool çektir Townda Save Setting - Save Setting - Start bot yap.. ( Devil Spiritin süresi var ise böyle yapabilir. )

Teşekkürler Devil süresi vardı bitmiş skillerde kalmış kullanamadığı için böyle birşey olmuş olabilir. Tam nasıl çözdüğümü anlamadım ama bir devil skilini kaldırdım bide mastry refesh tuşuna basıp skill listesini yeniledim şuan düzgün çalışıyor :) Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yararlanabilir :)

Teşekkürler Devil süresi vardı bitmiş skillerde kalmış kullanamadığı için böyle birşey olmuş olabilir. Tam nasıl çözdüğümü anlamadım ama bir devil skilini kaldırdım bide mastry refesh tuşuna basıp skill listesini yeniledim şuan düzgün çalışıyor :) Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yararlanabilir :)

Önemli Değil.. Sorunun çözüldüyse ne mutlu bana :)

Error - htd - overflow - 34A6
Error chardata - Type mismatch 34A6
Error obejct group 3018 bu hataları nasıl çözebilirim acil yardım :S Atack yapmıyor.

ibotta bütün ayarları yapıyorum buffları filan start diyorum buffları basıyor atack yapmıyor 2-3 kere starta basınca belki yapıyor yada bekliyor kafasına göre atack yapıyor canavara ben ilk elle vurduktan sonra starta basıyorum mobu skilleri kullanarak öldürüyo bide yerdeki hiçbirşeyi toplamıyor ayarları bastan yaptım ibot baştan kurulum videsuna baktım ama sorunu bulamadım

ibotta bütün ayarları yapıyorum buffları filan start diyorum buffları basıyor atack yapmıyor 2-3 kere starta basınca belki yapıyor yada bekliyor kafasına göre atack yapıyor canavara ben ilk elle vurduktan sonra starta basıyorum mobu skilleri kullanarak öldürüyo bide yerdeki hiçbirşeyi toplamıyor ayarları bastan yaptım ibot baştan kurulum videsuna baktım ama sorunu bulamadım

Train Area Seç ve Pick Option Ayarla

selam ya arkadaslar bende bı sorun var phmedıapatcherı yapıorum sonra runngıng hackshıeld serverı acıyorum oyunu acıcam ama kapalı gosterıor oyunu nedenını bulamadım
yenıden yukledım ama genede olmuor

Geri