• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Npc sorunu..

hackshield serverını kapatıyorsundur. run hackshieldi ve açtığın sro clienti kapatma sorun düzelir.

Evet arkadaşlar bendede aynı sorun var silahçıya geldiği zaman dc veriyor. acıkcası disconnect yazmıyor ama sro client kapatılmak zorunda işiniz yarım kaldıysa özür dileriz yazısı geliyor ve gidiyor.

arakdaşlar bota girince status de error chardata ınvalid procedure call or argument 34A6 Diye bir hata alıyorum charı yürütüncede Run - time error 13 type mismatch diye hata alıyom oyun kapadıyo kendini lütfen yardım edin herşeyi paytım ph çalışıyo hs çalışıyo dün gece çok güzel kasdım sbh res attım pc ye bu olmaya başladı yardım edin .s

slm arkadaşlar ben videolu girişteki herşeyi yapıyorum fakat edxsilkloader da launch diince hackshield gelio ama oyun açılmıo bugün son versiyonunu da indirdim ibot un nedenini bilen varsa yardımcı olur musunuz?

mrb ibotu kurdum ilk günlerde bi sıkıntı yoktu ama 1 - 2 gün sonra bot kasma yerinde olsun normal bot açık ama kasmıyorken olsun dura dura gidiyo yardımcı olur musunuz

Ben hiçbir hata almıyorum işin kötü yanı bu ilk önce sroyu acıp gizle yaptıpımız bölümde sroyu acmak ıcın launcherı acıyorum start dıyorum ve öyle kalıyor gırmıyor oyuna pc formatladım 2 saat sonra yıne aynısı oldu yardımcı olabılırmsınız ???

Ben hiçbir hata almıyorum işin kötü yanı bu ilk önce sroyu acıp gizle yaptıpımız bölümde sroyu acmak ıcın launcherı acıyorum start dıyorum ve öyle kalıyor gırmıyor oyuna pc formatladım 2 saat sonra yıne aynısı oldu yardımcı olabılırmsınız ???

Görev Yöneticisin aç Silkroad.exe'yi kapat tekrar dene. :)

donwhang town script bitiyor train scripte geçiş yapıyor hotana teleport olduktan sonra hotan town scripti başlatıyor. haliyle kasma yerine gitmiyor error train too far gibisinden birşeyler yazıyor. bunu nasıl düzeltebilirim ?
edit: samarkandtan geçirttirdim oldu ama yine de cevap bekliyorum.

Son düzenleme:
Of ya kalkanı almıyor eline.Eskiden ışınlanmadan sonra öğretirsen aline alıyordu.Şu an kalkanı almıyor eline.Varmı buna ait bir bilgi.bug report yazayım dedim sitesine yapamadım.

Bilindik bir sorun ama 1-2 tane mob kestikten sonra duruyo.Range genişlettim slot değiştirdim.Ama yine duruyo öle.Ne yapıcam lütfen.?

YeteR Artık Hs Serveri Açılmıyor; Hep Aynı Hata :@:saw: Java İç Yada Dış.......... Veriyor Javaw.exe yüklüüüüüüüüüüüüüüüü java yani

Geri