• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Geçersiz sayılar sorunu

geçersiz sayılar sorununun bir çözümü yokmu ya çar sürekli duruyor...yardımm

Birde ben warlock/bard çar kasıyorum.bard buflarını bastıktan sonra silahı alıyor geri ama kalkanı almıyor bunu çözümü medir??**aCİL

Son düzenleme:
entere basıyorum oyuna gırmıyor beyLer yardımcı oLun herkes mı sessız bı suru onlıne kısı var

arkadaşlar herkeste aynı sorun bi allahın kulu çıkmadı cevaplayacak

----------

beyler ibotu yaptım ancak üstünde biraz daha alıştırma yapmam lazım :))

öğrenmek isteyen sorsun bana..!!

geçersiz sayılar sorununun bir çözümü yokmu ya çar sürekli duruyor...yardımm

Birde ben warlock/bard çar kasıyorum.bard buflarını bastıktan sonra silahı alıyor geri ama kalkanı almıyor bunu çözümü medir??**aCİL
Malesef onun çözümü yok speed drug kullanacaksın..#
RaptiL: Sorununu biraz daha acar misin ?

Run Type Error gibi bi hata verıyo bot kapanıyo kendılıgınden ve dısconnect oluyorum oyundan ne yapmalıyım?

Oyuna girdikten 2 dakikaya kalmaz dc

Oyuna girdikten 2 dakikaya kalmaz dc yiyorum her seferinde aynı süre sonra neden aceba yardım ederseniz sevinirim . Şimdiden teşekürler

iBot_Necessities - klasöründen regOCXFiles_win7 ye çift tıklıyorum ama 0 dosya kopyalandı diyor ve - ccrpprg3n.ocx modülü yüklenmedi hatası alıryorum.Licb gibi ismi olan programı indirip kurdum dll dosya eksiklerini gideriyor sanırım ama fayda etmedi aynı sorun devam..

iBot_Necessities - klasöründen regOCXFiles_win7 ye çift tıklıyorum ama 0 dosya kopyalandı diyor ve - ccrpprg3n.ocx modülü yüklenmedi hatası alıryorum.Licb gibi ismi olan programı indirip kurdum dll dosya eksiklerini gideriyor sanırım ama fayda etmedi aynı sorun devam..
Bendede oluyordu bu hada library filesle yüklemelisin.:)

admin HS serverde bu hatayı veriyor

critical error address already in use : bin

BEnm sorunuma yardımcı olurmusunuz ( charı seçiyorum oyuna giriyo ibot gönderme hatası veriyo charda dc yiyo) ne bilen varmı yardı olabiliecek

clientless ile giriş yaptığımda char silahçıya gittikten sonra dc yiyor her sefrinde aynısı oluyor sorun nedir ?

Edx loader kndiliğinden kapanıyor hadi diyelim kanmadan girdim o zmnda 1 dk ya kalmaz dc veya kndiliğinden oyundan çıkıyor.:agla:agla

Geri