• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

ibot bir karakterimi düzgün çalıştırıyor çıkıp diğer karakterime girice ibot çalışmayı durdurdu deyip kapanıyor yardımcı olursanız sevinirim :)

beyler hiç birşey olmuyorsa charın botun içindeki config ayarını ve tablet dosyasını silin bendede bi kere dc vermeye çalıştı 2 dosyayı şutladım halloldu :)

warlock çarım var bufftan sonra silahı alıor kalkanı almıor tek sorunum bu. aylardır bi cvp veren olmadı bi yardım edin yaw...

beyler ben pc ye format atmıştım şimdi ibotu indirdim çalıştırıp oyuna girdim ancak hareket ettiğimde tun time eror 13 type mismatch hatası alıyorum nasıl çözebilirim ?

o hatayı benim bir charımda veriyo diğer çarımda vermiyo çarının üstünde birşey varsa onu bi bankaya filan koymaya dene bakalım olmadı botun eski sürümünü dene

yav ben hs ile açıyorum önce sonra edxloader 6 ile açıyorm nop hacksheild fln işaretli ibotu açıyorm 2dk sonra dc :S

beyler bende bot güzel çalısıo atack yapıo slota gidio ama towna gelince ne pot alıo ne de ok alıo bottan ayarladım sayıyı fln mesela 200 mp pot al die isaretliyorum fakat almıyor

edxloader6 da nop hs işaretleynce oyn açılmadan error veriyor bi türlü açamadım oyunu nop hs işaretli olsun olmasın yardımcı olrsanz sevinirm

sa herkese.

arkadaşlar ben daha önce hiç ibot indirmedim. ilk defa aşağıdaki konudan hepsini indirdim ve tüm denilenleri yaptım.

https://www.maxigamerz.com/f319/ibot-v1132-client-v1340-161434/

sorun şu ki.
phmediapatcher çalışıyor. başardım yani.
ikinci adım olan run hackshield i açtım. onu da başardım. ardından zaten launcheri açıyorum. start dedim. hesap ve şifremi girmeden

silkloader 5 i açıyorum. açtığım anda silkloader 5 kayboluyor. ekranda 1-2 saniye duruyor sonra kayboluyor.
o 1-2 sn. içerisinde add tıklıyorum gene kayboluyor. bu konuda yardım edecek arkadaşlar varmı ?

ayrıca silkroad.exe dosyasınıda bulamadım ?

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
Arkadaşlar ocx dosyalarını yüklerken sorun yaşıyorum belirtilen modül bulunamadı diyor
bunun üzerine zaten ibot'a tıkladığımda ocx hatası veriyor

win 7 64 bit kullanıyorum . yukarıda win7 için nasıl yükleneceği hakkında konu verilmiş ama açılmıyor konu ben kendi bildiğim gibi yaptım

----------

Arkadaşlar ocx dosyalarını yüklerken sorun yaşıyorum belirtilen modül bulunamadı diyor
bunun üzerine zaten ibot'a tıkladığımda ocx hatası veriyor

win 7 64 bit kullanıyorum . yukarıda win7 için nasıl yükleneceği hakkında konu verilmiş ama açılmıyor konu ben kendi bildiğim gibi yaptım

tamam arkadaşlar düzelttim

Geri