• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

normal sroda çalışıyormu bu programın geliştiricisi bırakmıştı diye biliyorum,programı geliştirmeyi.

s.a ben silkroad r oynuyorum herşeyi yaptım hackshield i açınca waiting for client yazıyor öyle kalıyor araştırdım ama bir türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz

Private Silkraod Oynuyorum. İbot kurdugumda gorunmeyen mob'u kesince banlaniyorum.Görünmeyen Moblar icin bi cözümü varmi?

Sanal Pc'yi kurdum (vmware workstation), gerekli programları yükledim, ibot'u açınca şu hatayı alıyorum: "ibot critical error loading main gui form" Not: Sanal Pc Ekran kartımı algılamıyo kendi isimlendirdiği 128 MB bir ekran kartı algılıyo.

Son düzenleme:
S.a normal silkroad oyuyorum ibotu kurdum sonra Run SRO Hackshield çalıştırmaya geldi sıra çalıştırınca silkroad.exe gözükmüyor diyo anlamadım ne yaptıysam olmadı bana bir yardım edebilirmisiniz..

beyerl ben ibotla giriorum silkroad r ye karakterim görünuyor start diorum yuklenior yuklendikten snra atıyor oyundan nedene acaba

Yazılanı yapmak da bir çaba ve vay bana vaylar bana. Teşekkürler

ibot critical error loading main gui form hatası alıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ne yapmam lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bro ya ben eskiden beri kullanyrm botu pc format attm tekarr kurdum herseyi sidmde bot acılında HS server is bussy or down dio nasıl halledblrm

ya ben ıd şifre azıyorum karakter seçiyorum start diyorum sro kapanıyor ? nasıl düzeltirim bunuuuuu????????

S.a ibotta regOCXFiles_x64 kurarken ''C:Windows\SysWOW 64\ ccrpprg3N.ocx'' modülü yüklendi, ancak DllRegisterserver çağrısı 0x80004005 hata koduyla başarısız oldu. ve ''C:Windows\SysWOW 64\ MSCOMCTL.OCX'' modülü yüklendi, ancak DllRegisterserver çağrısı 0X8002801C hata koduyla başarısız oldu. Hatalarını alıyorum lütfen yardım eder misiniz?

Kardeşim sizde teamwiewer desteği falan yokmu ben ne denedıysem yapamadım herşeyi yapıyorum chara geldğimde kodumu yazıyorum start dedğimde ise direk atıyor hata falanda vermiyor bunun çözümünü buluverin neolur şimdiden teşekkürler...

Tekrar tekrar deneyin oyunun dolu olduğunu söylüyor.
arkadaşım bunun tekrar denemekle alakası var mı eminmisin çünkü bi süre sonra hackshield kapanıyor bence sorun hackshieldda olabilir bendede aynı sorun var busy or down geliyo bi yardımcı olabilirmisin

Son düzenleme:
şuan halen çalışıyormu bot normal sroda bilen varmı teşekkürler şimdiden...

ben busy or down hatasını hallettim sro r ile ile giriş yapmaya çalışıorum oyuna giriyorum giriş yaptığım anda yani towna girdiğim anda oyun dc veriyor baktım bazı arkadaşların da aynı sorunları var fakat cevap gelmemiş yardımcı olabilirmisiniz

aynı sorun bendede var foumda yaklaşık 5 -6 kişided gördüm ama halen bir çözüm bulunamamış.. ben işletim sisteminde dolayı oldugun düşünüyorum ama diğer arkadaşlar işletim sistelerini yazmamışlar benimki w8/64bit

Geri