• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Sıkmadan sorunu anlatmak için ss aldım :( buff basmıyoki ne eksik acaba
3670.jpg
Bard 1.slotda olmalı yani 1.page 1.slot

benm çin int ve eu wiz var ikiside buffı bikere şehirde basıyo o bufflar bitince bir daha basmıyo bazen oyuna ilk girdigimde basıyo bir daha basmıyo eu da silah 1nci slotta ve isinmleri dogru girdim çindede saten 1 tane silahvar sword onuda dogru girdim yardım lütfen

benm çin int ve eu wiz var ikiside buffı bikere şehirde basıyo o bufflar bitince bir daha basmıyo bazen oyuna ilk girdigimde basıyo bir daha basmıyo eu da silah 1nci slotta ve isinmleri dogru girdim çindede saten 1 tane silahvar sword onuda dogru girdim yardım lütfen

aynısının tıpkısı bende var oyuna ilk girdiğimde crossbow extreme skillini kullanıyor kendi pot falan bittiğinde şehire gidiyor döndüğünde o skillli kullanmıyor tekrar yardımcı olursanız sevinirim

edxLoader ile oyuna giriyorm herşeyi ayarlayıp start bot diyorm yaratıkları görüyo ama atak yapmıyo sorun ne olabilir??

Botta çarın bilgileri çıkıyormu
3. sayfada set area tıkla sonra başlat.

çarın bilgileri çıkıyo, ayrıca set area basıyorm zaten :) recovery, life bastıktan sonra 1 skill atıyo sonra tekrar duruyo öylece

arkadaşlar bendede ''error pick'' sorunu var. Chara Giriyorum kasılma yerine bırakıyorum start bot diyorum buraya kadar herşey güzel ama botu başlattıktan 2 - 3 dk sonra status log da eror pick yazıyo ve hemen ardından dc atıyo sebebi ne bileniniz varsa yardımcı olabilirmi ??

arkadaşlar bendede ''error pick'' sorunu var. Chara Giriyorum kasılma yerine bırakıyorum start bot diyorum buraya kadar herşey güzel ama botu başlattıktan 2 - 3 dk sonra status log da eror pick yazıyo ve hemen ardından dc atıyo sebebi ne bileniniz varsa yardımcı olabilirmi ??

specialty goods box itemini toplarken yapıyordur itemi toplatmak istemiyorsan toplama ayarında sağda dont pick specialty goods box u işaretle toplamaz.
Toplatmak istiyorsan oyunda S tıkla job bölmesinde alttaki simgeyi aç toplamaya başlar. Toplayıp orası dolduğunda bu seferinventory dolu der sürekli towna döner towna gidince meslek itemini takıp o itemleri npc ye vermen gerek.

specialty goods box itemini toplarken yapıyordur itemi toplatmak istemiyorsan toplama ayarında sağda dont pick specialty goods box u işaretle toplamaz.
Toplatmak istiyorsan oyunda S tıkla job bölmesinde alttaki simgeyi aç toplamaya başlar. Toplayıp orası dolduğunda bu seferinventory dolu der sürekli towna döner towna gidince meslek itemini takıp o itemleri npc ye vermen gerek.

dediğinizi yaptım ama yine aynı sorun ile karşılaştım skillerden bi problem var diyecem ama yok atackları falan yapıyo buflarıda sorunsuz açıyo ama dediğim gibi en fazla 2 dk sonra status logda pick eror yazıyo ve biraz sonra ardından dc. Bu Sorun Pre ve Pet süresi biticince belirdi onlarla ilgili bi sorun olabilirmi eğer öyleyse ne yapmam gerek

Admin car arada skilleri atıyor arada atmıyor bi yardım skileri kaldırıp koydum düzelmiyor

Benim sorunum:
Botla girdikten sorna eğer dc yersem geri Run Clientten girmeye çalştığımda, Sro açılırken çıkan dikdörtgen Resim gelio öyle kalıyo... gerisi gelmiyor.
Aynı şekilde auto relog yaptığımdada o geliyor ve kalıyor yardımcı olursan çok sevinirim...

dediğinizi yaptım ama yine aynı sorun ile karşılaştım skillerden bi problem var diyecem ama yok atackları falan yapıyo buflarıda sorunsuz açıyo ama dediğim gibi en fazla 2 dk sonra status logda pick eror yazıyo ve biraz sonra ardından dc. Bu Sorun Pre ve Pet süresi biticince belirdi onlarla ilgili bi sorun olabilirmi eğer öyleyse ne yapmam gerek

Neyi toplarken çıkıyor bu?

aynısının tıpkısı bende var oyuna ilk girdiğimde crossbow extreme skillini kullanıyor kendi pot falan bittiğinde şehire gidiyor döndüğünde o skillli kullanmıyor tekrar yardımcı olursanız sevinirim

kimsenini yardım etcegi yok arkadaş 2 gündür mesajımburda cevab yazanyok yeni versiyonu indirde bi dede 1.1.1 d yi silah ıda 1 ve 2nciyi dogru girdiginede bak ben ugraştım baya ama yaptım

kimsenini yardım etcegi yok arkadaş 2 gündür mesajımburda cevab yazanyok yeni versiyonu indirde bi dede 1.1.1 d yi silah ıda 1 ve 2nciyi dogru girdiginede bak ben ugraştım baya ama yaptım

Nasıl yaptın anlatta sorunu yaşayanlarda sorunlarını halletsinler.

Sabah ibottan girebliyorum çift char edx loader ile ardından dc yedi 1saat sonra tekrar denedim bu sefer client başladıktan sonra sro client exe çalışmayı durdurdu diyo ve ibotta çalışmayı durduruyo. Nedir bu ya

Geri