• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

botsuz gir çara üzerinde hediye aldığın sox takı varsa onları çıkar sonra botla gir. olmazsa üzerinde sadece kasarken kullanılan itemleri bırak diğerlerini depola öyle dene.

üzerimde sadece kasarken kulandıgım itemler var oyuna girer girmez hata verip ibot kapanıyor sonra ibot sus girmeye deniyorum buseferde start gelmiyor oyunu bastan kurmam gerekiyor...

ergin kardeş o sorunu sözüldü fakat gene ibot u acınca dc alyorum bide sunu haladebilirsek :P tamam olcak

arkadaşlar benim bot hata veriyor Error Char Data 34A6 Yazıyor Oyuna Giriyorum Charın ismi <None> yazıyor ama guildin ismi yazıyor ve skilleri kullanmıyor bot yardım edermisiniz

slm kardeşim ben botu yükleyemiyorum bana bir hata veriyor ama çözemedim srodir falan yazıyorum ama acmıyor benim pc de haom basıc 7 windowsu yüklü nasıl çalıştıra bilirim yardımcı olurmusnuz

eski ayarlarını sil çarı botsuz açıp çarındaki tüm itemleri her şeyi depoya atıp aç. yeni versiyon 1 c çıktı.

yok bu öyle bişey değil arkadaşın pc dede açtım ama sorun değişmedi gene aynı :(

----------

sorun bendeyse format atıcaktım arkadaşdada açtım ondada aynı sorunu verdi sorun char ile ilgili

sorunun çözümünü bilen yokmu ya sabahtan beri kasamadım diğer çarları :-( gide gide wizzim gitmiş keşke warriora olsaydı :-(

Error-[LaunchNow] sro_client_exe directory no set. lutfen nedenını soylermısınız acil.

silkroadın yerini doğru belirtmen gerek srodir dosyasının içine.

Sıkmadan sorunu anlatmak için ss aldım :( buff basmıyoki ne eksik acaba
3670.jpg

Son düzenleme:
slm ben oyuna giriyorum charıma giriyorum fakat bot skillerimi görmüyor yardım lütfen

Kardesim ben kuzenime i botu indirdim srodirden silroadın oldugu yeri yazdım ama i botu çalıstırdıktan sonra " Component ' TABCTL32.OCX' or one its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid " hatası verio ne yapmam lazım acill yardım..

Geri