• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

merhaba kardesim; benim sorunum, 10 dk önce tıkır tıkır calısan bot pcye reset attıktan sonra bu hatayı vermeye basladı. botsuz giriyorum hiç bi sorun yok.. neden yapıyor olabilir acaba bi fikrin varmı ?

Uploaded with ImageShack.us

sa arkadaslar ben i bot son surum yükledim ama oyuna girer ken sunucuya olan baglantınız kesildi dio lütfen yardım
bide i bot la oyuna girince sehirlerde atıo bunu nası çöze bilirim :)

genelde bi sorun var demekki sadece bende olmadığına göre.. umarım bi çözüm bulunur :S

bi sorum daha var ben şimdi karakorama ezik charı saldım happy leri goldları falan topluyo.. bi süre güzelce topluyo ama bi süre sonra toplamayı bırakıyo.. kendim bişeye tıklayıp aldırtmazsam başlamıyo.. nasıl çözebilirim ?

Arkadaşlar ibotta denerken ekrana Error- ''Auto Relog Has Stopped Working'' bu yazı geliyor açıyorum sroyu enter'a basıncada düzelmiyo çok sık yapıyo 10. denemede bu yazı geliyo bi çözümü varmı acaba ?

Arkadaşlar ibotta denerken ekrana Error- ''Auto Relog Has Stopped Working'' bu yazı geliyor açıyorum sroyu enter'a basıncada düzelmiyo çok sık yapıyo 10. denemede bu yazı geliyo bi çözümü varmı acaba ?

genelde internetin çok yoğun kullanımdan oluyo

KArdeş Botu indirdim Girdim bottan [20:30:33] Error - start_skill_1 - B070 -----[20:30:33] Error - start_skill_1 - B070----[20:30:33] Error - start_skill_1 - B070-----[20:30:33] Error - start_skill_1 - B070------[20:30:33] Error - start_skill_1 - B070--- yazıyor Skiller yok :S

KArdeş Botu indirdim Girdim bottan [20:30:33] Error - start_skill_1 - B070 -----[20:30:33] Error - start_skill_1 - B070----[20:30:33] Error - start_skill_1 - B070-----[20:30:33] Error - start_skill_1 - B070------[20:30:33] Error - start_skill_1 - B070--- yazıyor Skiller yok :S

çara girdikten 1 saat sonra gods blessing bufunu alabiliyorsun 1 saat geçmeden almak istersen alamazsın.

Geri