• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

merhaba İbot ile charı açıorm 2-3 dk kasıorm ardından hemen oyun kapanıo ne bi hata verdiği var ne Disconnect from the server fln bişe demio direk kapanıo oyun yardım edermisin ? :S

merhaba İbot ile charı açıorm 2-3 dk kasıorm ardından hemen oyun kapanıo ne bi hata verdiği var ne Disconnect from the server fln bişe demio direk kapanıo oyun yardım edermisin ? :S

bot için gerekli tüm programları eksiksiz kur. ekran kartının driverını güncelle. pc nin güncellemelerini açık tut ve güncelle. pc yetersiz geliyor olabilir.

hepsini yaptım ama yine aynı şey direk masaüstüne gidio ekran sro kapanıo

asdc.png

beyler böyle bihata alıyorum işletim sistemi w7 64bit run clıent olmluyor loaderlada olmuyor :( botun yeni sürümündede denedim aynı hata :/

önce silkroadı normal aç update yapmadıysan update yap.
bota ve loadere sağ tıkla yönetici olarak çalıştır.
botun özelliklerden uyumluluk modunu xp olarak ayarla.

İyi Günler . ben bu botu önceden kullanıyordum fakat yeni page den sonra bot login oluyo id pw yi giriyorum, 96 denemeden sonra login eror veriyor , charlar oyunda deil ..

jangandaki tuzaklara vurma şıkkını işaretliyorum ama vuruyo yine de yardım edin teşk.

çarın alan vuran skill kullanıyorsa onlarada vuruyo olabilir benim çar onlara dalmıyor.

şehre gidiyo geri dönerken takılıyo jangan b3 te kasıyorum onu nasıl halledicez map jinsi olayını açıklarsan iyi olur

Son düzenleme:
bunun haritayla ilgisi yok kasmaya giderken takılıyorsa scripti doğru yaparsan sorun olmaz script kodlarında kayma vardır yanlış yere tıklanmış olabilir kaydederken.

günaydın herkese.. benim sorunum oto relogla ilgili.. önceden char dc yediğinde tekrar giriyodu oyuna ama şimdi dc yediğinde sro client geliyor ama oyun açılmıyor dc veya başka bir hata da vermiyo sadece bekliyo.. son sürüm yüklü.. nasıl çözebilirim ?

son 1-2 sürümde böyle yapıyor açılmıyor kapatıp tekrar açmak gerekli

Geri