• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

mrb arkadaşım bot 1 mob kesıp duruyor. skilleri silip yenıden yazdım ama olmadı. acıl yardım edermısın :S

bot 1 mob kesıp duruyor skıllerı tazeledım sorun gıtmedı. lutfen acıl yardım :( :(

----------

bot 1 mob kesıp duruyor skıllerı tazeledım sorun gıtmedı. lutfen acıl yardım :(

bot 1 mob kesıp duruyor skıllerı tazeledım sorun gıtmedı. lutfen acıl yardım :( :(

----------

bot 1 mob kesıp duruyor skıllerı tazeledım sorun gıtmedı. lutfen acıl yardım :(

Botun kasma alanında beklemesinin birçok sebebi var bunlardan hangisini yazalım şimdi biz sana ? Ayarlarını baştan kontrol herşeyi düzgün yaptığına emin ol.

Arkadaşlar Sorunlarınızı Lütfen Buraya Yazınız.Bende Elimden Geldiği Kadar Yardım Etmeye Çalışacağım.Bu Konuyu Açmamın Nedeni Konu Kirliliğini Engellemektir.
krds bot 1 mob kesıo ondan sonra duruyo. skıllerı tazeledım olmadı ne yapıyım acıl yardım lutfen .s

----------

herseyı duzgun yaptııma emınım krds set area fln fılan hersey duzgun. ama 1 tane mob kestıkten sonra duruyo .s

devil kullanıyorsan önceden basılmışsa kasmaz süresi dolduktan sonra kasar.

beyler ben bottaki ayarlarla pete nasıl toplatıcam yoksa oyundaki pet ayalarını mı kullanmam gerekiyor tesekkur ettim simdiden.

oyunda açık olsun toplaması bottada ne toplamasını istiyorsan onları pick yap pet için ayrı ayar yok. çarın toplamaması için pick item mine işaretini kaldır.

yeri burası değil biliyorum ama buraya çok bakılıyor bana da acil lazım.. bilgisayarı beklemeye alınca internetin gitmemesi için ne yapılabilir ? beklemeye alıyorum eğer hemen beklemeden çıkartıp açarsam pc yi char dc yememiş oluyo.. ama bi 3-4 bekleyip beklemeden çıkarırsam dc yemiş oluyo char.. yani internet kesiliyo.. bunun çözümü var mı ?

Beyler . Clientss ile oyuna giriyorum oyun ekranı gelmiyor . sadece bot ekranı acık ne yapacagım ?

----------

Güncel ++++

millet ibottan oyuna giriyorum ıd pw yazıp entere basıyorum o otomatik deniyor 5 10 dk sonra denemeyi bırakıyor sadece öle ekran duruyor ne yapabilirim oyuna girmiyor char

ooff ibot ile oyuna giriyorum girdikten sonra hotanda dolasırken atıyor direk hiç bisi demeden oyun kapanıyor

i botu clientless olarak açtım ibot sürekli error skill yazısı weriyor
e301b122.jpg

refresh all used skill butonunuda dnedim aynı ne yapabilirim ?

Skill vuramıyor arkadaşım işte çar.
-Kasma alanında bir yere takılmış ondan vuramıyor olabilir.
-Buff skillerinle çakışan scroll basmışsan ondan olabilir. (hızlı koşma skillin varken hızlı koşma scroll u basman gibi)
-Bedava devillerden varsa onun süreside bitmiş olabilir.

Aklıma şimdilik bunlar geldihmmm

Geri