• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

tammam tesekkürler açılma alanı kasan charınki kdrmı yapıym? moblara gidip duruor :)

pick items free seçeneğini işaretlersen alan filan anlamaz ne görürse oraya gider alana kadar başında bekler:D

pff .s.s

arkadaşlar ibot a tıklıyorum. "critical loading error main gui form" hatası gelıyo. cok canımı sıkıo. acil yardım lutfen:angry:

bot için gerekli programları kur
silkroadı güncelle
son olarakda botun son sürümünü kullan(1.0.99 ve d güncellemesi)

link atarmısın krds bi de nasıl yapacaımı anlatırmısın lutfen

----------

bot için gereklı proglar kurulu ve zaten son surumunu kullanıorum .s

bota sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı dene

son sürümü download konusundan indir kendi sitesinden indirirsen hata verir.

Son düzenleme:
s.a ben srodir.ini ye C:\Program Files\Silkroad silkroadda C:\Program Files\Silkroad da ama yine aynı sonucu alıyorum yardım pls :cry::cry:

buyrun buda resmi;
adszas.png

Yav gir edxLoader ile işte ne uğraşıyosun :D:D

walla eminsinde bot öyle söylemiyor ama. sro klasöründeki botla ilgili herşeyi sil. botu masaüstüne çıkarıp dene bide

Geri