• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

clientten qirince bnde sorun yyok ama ibottan qirmiyo id pas yazıp enter basınca öle bekliyo qiriş işlemi yapmıyo bekliyoruz:D

Arkadaşar ibotun sitesine girdğimde mahkeme kararıyla engellenmiştir dedi :)

Ne iş arkadaşlar ya bu ne böyle eğer botları sokmazsa sro batar yanii

normalde giremiyorum şuan az önce giriyordum

----------

Arkadaşlar Oyuna Gm ler botlarını cektiği için oyun aşırı derecede kasmakta bu yüzde giriş ekranı donmaktadır yeni sürümünde problem ortadan kalkacagı i bot yetkililerince acıklanmştır Rep :D

Arkadaslar son dk ne oldunu sorunun halledildini öğrenen olursada yazsın herkes yararlansın bi tek sorun ne die bakmayalım bekliyoruz hep birlikte

şu anda sro ya clientla girmek mümkün bot sabahtan beri kasıyor hiç bir sorun yok

iBottan girince tam charı kasmaya bırakıyorum ki 1-2 dakika sonra direk oyundan atıyor.. Neden olabilir acaba?

Arkadaşlar acil bakın ben kasılma alanında pandora acıyorum char direk pandora kutusuna ktleniyor elitelere dönmüyor ne yapmalıyım acaba ???

zaten pandora acmamın sebebi daha seri kasmak yan carımı botla bide clientssle girdim anladım öyle

Skill silme görevini nasıl toplatıcam acaba geniş bi anlatıp yapabilirmisiniz?? ACİL..!
Tesekkür ederm smdıden :)

Geri