• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

İşte Sorun Orda sro_client.exe yazmıcaksın

Şöyle

C:/Program Files/Silkroad Yaz Sro_client.exe Yoq

----------

1. [BILGI]YaptınMı[/BILGI]
  2. [NOT]sro_client yok[/NOT]

ben botu indirdim rardan çıkardım ibota tıklıyorum ve karşıma ibota yardım dalgası çıkıyo:Dona hayır dedikten sonra da

failed to load control 'SStab'from TABCTL32.OCX.Your versiyon of TABCTL32.OCX may be outed.Make sure you are using the of versiyon of the control that was provided with your application.

Diye bi hata çıkartıyor ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum teşekürler......

Beyler benim pc res atdı birden sonra silkroada girmemeye başladı normal clientden giriyoda ibotda reguistingde kalıyo neden ?

bende oyuna girmiyor

----------

yani oyuna giriyor serverı seçiyom ıd pw yazıyom servera deniyom crowded olduğundan 1.yi deniyor sonra duruyor yani denemiyor.

yha beyler ibottan run client diyip oyuna giriyorum ama servera giriş ekranında donuyor oyuna almıyor bağlan dedikten sonra ölece bekliyor ibotla alakalı genel bir sorun var sanırım ?

Clientli girince dc yiyince tekrar girmiyor oyuna. Silkroad simgesi çıkıyor ve öyle kalıyor.

Geri