• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

waiting for character parsing yazıyor bot kasılma yerine gitmiyor script de yaptım

ibotta Auto select character ve auto start bot seçeneklerini botu açtığım zaman işaretliyorumkarakterin adını yazıyorum .
save dediğim halde kaydetmiyo bu özellikleri .
kaydetmesi için ne yapabilirim ?

Clientless Bölümüne tıkladıqımda Old Clientless Version hatasını veriyor

Clientless Bölümüne tıkladıqımda Old Clientless Version hatasını veriyor

Download konusundan botu tekar indir sonra dene.

ibotta Auto select character ve auto start bot seçeneklerini botu açtığım zaman işaretliyorumkarakterin adını yazıyorum .
save dediğim halde kaydetmiyo bu özellikleri .
kaydetmesi için ne yapabilirim ?

Ordaki yaptıkların kaydolmaz her zaman tekrar girmelisin. Farklı bir yöntem var onunla her zaman ayarlamana gerek kalmadan kullanabilirsin şu konudan yap: https://www.maxigamerz.com/f319/ibotu-otomatik-kasmaya-ayarlama-107732/

ibot hata veriyor (: bildiğimiz çalışmayı durdurdu hatası. hani hata raporu gonder gönderme vs. charda takvimden gelen hiçbirşey ve bilumum extra item yok. sadece pot+wolf+kit+hgp recovery+universal pill. hata durduk yeremi çıkıyor evet. bazen tam oyuna girdiğinde bazen 2 gün sora atıyor. biyerde çözümünü görmüştüm ama bulamadım tekrar. o vakit böyle bir sorunum yoktu. neyapıcağız?

library files falan gerekli dosyalar falan onları yeniden kurmayı dene
kurdum herşey tamam. şimdide kasma yerine gidiyor bekliyor. botun yeni kullanıcısı değilim neyin nasıl olucağını biliyorum. bikere runcliennten girdim sonra bu sorunlar çıktı. çaresini bulamadım birtürlü. bot yeniden kurdum gereklı dosyaları yeniden kurdum config tekrardan yazıldı. herşey sıfırdan başladı ama botta aynı sorun devam ediyor. atladığım biyermi var merak ediyorum.

botumun herşeyi güzelde bir hatası var taxi yuapıyorum bi mobsu kesince bekleme yapıyor diğer mobsa hemen geçmiyor yardımlarınızı bekliyorum saygılar

kurdum herşey tamam. şimdide kasma yerine gidiyor bekliyor. botun yeni kullanıcısı değilim neyin nasıl olucağını biliyorum. bikere runcliennten girdim sonra bu sorunlar çıktı. çaresini bulamadım birtürlü. bot yeniden kurdum gereklı dosyaları yeniden kurdum config tekrardan yazıldı. herşey sıfırdan başladı ama botta aynı sorun devam ediyor. atladığım biyermi var merak ediyorum.

Kasma alanında beklemesinin birçok nedeni olabilir;
-Devil ile ilgili bir sorun olabilir.
-Skillerle ilgili bir sorun olabilir.(Happy den çıkan scroll lardan kullanıyorsan skill lerle çakışan scrolları kullanma örneğin hızlı koşma skilin varken speed scroll basarsan bot hızlı koşma skillini basamıyor ve bekliyor.
-Silah ismi veya çantadaki yeri yanlış olabilir vs...

bakın arkadaşlar (: anlatamadım derdimi. bot train script bitiyor attan iniyor bekliyor. çatışan çakışan skill felam yok. event işine bulaşmıyorum zaten. devil desen bikere kullandım oda 2 hafta önce %5likmiş dahada kullanmam. 2.silah yok. dediğim gibi ibot konusunda amatör değilim. lütfen genel şeyler söylemeyin-önermeyin. ilk defa bu tür bi sorunla karşılaştım. yapılabilecek herşeyi yaptım ama biyeri atladımmı onu soruyorum. eğer bu sorunla karşılaşamdıysanız ve çözümünü bilmiyorsanız sabit konularda yazanları buraya yazmayın. belli ki işe yaramıyor.

Aynı sorun bendede vardı Scpriti böyle yap düzelir ;
adszkwl.png

[UYARI]oooyy oy :D gülsemmi ağlasammı ölsemmi. oyunumu bıraksam tamam şimdi sorun bu ben pes ettim[/UYARI]

Geri