• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

evet bendede aynı sorun var şu an test ettim açamadı hocam versiyondan büyük ihtimalle teşekkür ettim bekleme süresini uzatırsak belki hallolur 20000 i 60000 yapacam bakalım yada 100000 :D

bu şekilde bi değişklik olmaz

bence botun yeni ver. gelmesi lzm
çünkü yine dc yemeye başladm .

20000 i 100000 yaptım yine değişen olmuyor internet koptugu zaman oyuna giremiyor bot çok büyük eksiklik.

Hala anlamadın dimi sorunun botun versiyonunda değil senin netinde olduğunu:pff:

sadece bende olan bi sorun değil bu çoğu kişide var forumda da dile getirmişler bakarsan eğer . hatta ergin82 de de var aynı sorun
senin dediğine göre herkesin netinde problem var o zaman !

sadece bende olan bi sorun değil bu çoğu kişide var forumda da dile getirmişler bakarsan eğer . hatta ergin82 de de var aynı sorun
senin dediğine göre herkesin netinde problem var o zaman !

ergin abinin yazdıklarına bakarsan onunda netinde bir problem olduğunu anlarsın, onuda anlayamıyorsan yapılabilecek birşey yok demektir ;)

ergin abinin yazdıklarına bakarsan onunda netinde bir problem olduğunu anlarsın, onuda anlayamıyorsan yapılabilecek birşey yok demektir ;)

ben sana anlatamıyorm galiba bi tek ergin abiyle sınırlandırma olayı bende ergin abi de ve daha bi sürü kişide aynı sorun var !
hem netinde bir sorun var ne demek olayı çok genelliyosun !

ben sana anlatamıyorm galiba bi tek ergin abiyle sınırlandırma olayı bende ergin abi de ve daha bi sürü kişide aynı sorun var !
hem netinde bir sorun var ne demek olayı çok genelliyosun !

Netinde bir sorun var demek; internetenin yavaş olması demek, internetinin sürekli gidip geliyor olması demek!!! Ben ve birçok kişi sorunsuz kasabiliyorsa botta değil sende sorun var demek ;)

benim netimde bi problemim yok hiç kopma olmuyo yavaşta değil o kdr para veriyoruz bi de yavaş mı olcaktı :D

benim dediğim bende olan sorun başkalarındanda var!
sorunun sende olmaması başkalarındada olmayacağı anlamını taşımıyor !

benim netimde bi problemim yok hiç kopma olmuyo yavaşta değil o kdr para veriyoruz bi de yavaş mı olcaktı :D

benim dediğim bende olan sorun başkalarındanda var!
sorunun sende olmaması başkalarındada olmayacağı anlamını taşımıyor !

Senin fark etmediğin birkaç saniyelik kopmalar oluyordur farkında değilsindir.

merhaba bn yine bişe sorcam ya çarım kasıo arrow pot vs. bitince şehre dnüyo stop bot yapıo nedn :S

----------

slm kardeş yine bişe sorcam ben oyuna giriyorum çarım kasıo kasıo arrow pot vs. bitince şehre dönüo stop bot yapıor duruor öle neden ?

Şuan clientlesste problemmi var ? Connecting please wait diyor kalıyor öyle ?

waiting for character parsing bot kasılma yerine gitmiyor önceden gidiyordu

yapıorum ama dönmüyor :S

----------

merahaba bn yine bişe sorcam bnm çin çarım var ama kndine buf basmıo ne kadar silahın adınıda yazsam kendine buf basmıo nedn :S

Skill leri sil tekrar ekle happy den çıkan scrollardan kullanıyorsan onları kullanma. Devil varsa elle basma , devilin süresini kontrol et bitmiş olabilir...

yapıorum ama dönmüyor :S

----------

merahaba bn yine bişe sorcam bnm çin çarım var ama kndine buf basmıo ne kadar silahın adınıda yazsam kendine buf basmıo nedn :S

Yorumlarından anlıyorumki konuları dikkatli okumamışsın uzun yada sıkıcı olabilir ama bunlar sizler için biraz daha dikkatli okuma zahmetinde bulunun gayet güzel kasacak şekilde ayarlarsınız. botu indirir indirmez start bot tıklıyorsunuz en basit ayarlar bile sorun oluyor. Lütfen konuları okuyun.

Bende şu hatayı veriyor ne yapmalıyım ? hmmm

I8bxP
I8bxP
http://imgur.com/I8bxP

----------

Teşekkürler çözdüm ben :D

Geri