• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

benim bi sorum olcak ama nasıl resim ekliyoz buraya onu bi sölerseniz sorunumu daha iyi anlatırım yinede sölüyüm
Benim sorum ibot la ilk run clientle çarıma giriyorum herşey güzel ama 2. çarı login type diye bi yer var ordan giremiyorum run clientle açmadan önce connect ıd pw server yazma yeri filan oluyo ama run clientle girdiğim de gidiyo onlar sadece auto select charecter var yardım ederseniz sevinirim

yaw ibotdan ciilent lesden 2 3 çar girdm öbürlerni gadiyen girmıo bulamıo serveri ha hata ha hata giremıorum ya çözmu warmı

ibot pot bittiğinde şehre gitmiyor loops ayarları tam öldüğünde shre gidiyor fakat geri gelmiyor bir bilen arkadaş yardımcı olursa sevinirim

daha cabuk cevap alma ve eger benım gıbı hatası olan arkadas ararsa daha kolay bulması acısından :)

cevabını en az 20 defa yazıp üstüne birde konu açtığım halde yine aynı sorular soruluyor. cevap veren olmayınca istediğin kadar yaz farketmez. okunmayan yorumların konuları zaten kalın yazıyla belirtiliyor. Bu tür gereksiz işlerden uzak durmanız daha iyi.

Sorunun çözülmediyse belirt.

chara girdikten 0-10 dk içinde dc oluyorum ve bu sürekli oluyor

slm ya 102 lwl str bow çarım var ibottan giriyorum eger şehirdeysem bot otomatik kapanıor oyun acıldıgı gibide dc yazıyor bazen normal silkroaddan girip çarı şehrin dısarısına bırakıorum bazen sikiller gözüküo bazen gözükmüo kasamıyorum hiç yardım edin lütfen :S

----------

yardım :S

aynen bende oto login ayarladım kısayoldan oyuna girer girmez atıyor oyundan disconnect.

çara girer girmez atıyorsa çardaki hediye aldığınız sos som takılardan olabilir onları çıkarıp deneyin.

hocam size sormak istedigim bi konuda internetim kesilirse ibot hata verip kapanıyor tekrar girmeye çalısıyor ama internet olmadıgı için program kapanıyor oysaki sbotta mbotta böyle değilmiş arkadaslar söyledi gece açık bırakıyorum internetim arada kopabiliyor neden kaynaklı acaba biliyomusunuz vede siz kullanıyosanız oto girişi bottan mı ayarlıyosunuz yoksa kısayol olusturupmu yapıyosunuz biliyorum çok uzun oldu ama kusura bakmayın kısaca siz hangi oto giriş yöntemini kullanıyosunuz.

oto giriş için kısayol kullanıyorum. internetten dolayı dc oluyor dc olduktan sonra kendi run client tıklayıp sroyu açmaya çalışıyor ama açılmıyor kapatıp yeniden açıyorum. önceden açılıyordu bu aralar açılmıyor versiyon değiştiğinden olabilir tam olarak bilmiyorum.

evet bendede aynı sorun var şu an test ettim açamadı hocam versiyondan büyük ihtimalle teşekkür ettim bekleme süresini uzatırsak belki hallolur 20000 i 60000 yapacam bakalım yada 100000 :D

şimdi öle denicem kardeş oyuna bi gireyim inşallah düzelir dimi ?

Geri