• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

siz denermisiniz sizde oto login oluyormu

----------

birde siz deneseniz sizde oluyormu ?

Arkadaşlar bende bir aralar ibot kullanmaya başladım çok güzel kasılıyordu charım ancak herkez charın banlanır demeye başladı anlamadığım konu bu diğer botlarla aynı değilmi sonuçta illegal program?oyunda kasarken farklı bir bot olduğumu anlaşılıyor halen çözmüş değilim.Yardımcı olup kesin cevap verirseniz sevinirim ve kullanmaya başlıcam şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bende bir aralar ibot kullanmaya başladım çok güzel kasılıyordu charım ancak herkez charın banlanır demeye başladı anlamadığım konu bu diğer botlarla aynı değilmi sonuçta illegal program?oyunda kasarken farklı bir bot olduğumu anlaşılıyor halen çözmüş değilim.Yardımcı olup kesin cevap verirseniz sevinirim ve kullanmaya başlıcam şimdiden teşekkürler.

Sana tek sözüm ben ne zamandır kullanıyorum hiç ban yemedim üstelik hiç silkte çekmedim...Şans işi bu

Çarım şehre döndügü zaman alışveriş yapmadan direk hazırladıgım scripti yapsın istiorum böyle bir seçenek warmı ?

Çarım şehre döndügü zaman alışveriş yapmadan direk hazırladıgım scripti yapsın istiorum böyle bir seçenek warmı ?

Var. TS klasörüne gir orda alış veriş yaptığın şehrin adında dosya var ondaki kordinatları sil yalnızca en üst satırdaki kordinat kalsın kapat kaydet botu başlat alış veriş yapmadan kasmaya gider.

Ya kardeş ben botun herşeyini ayarladım da bi yerinde takıldım bot otomatik girsin ve kasmaya başlası :(..Yardımcı olursanız sevinirim :S

bende de run client e basıyorum silkroad ı açarken çıktığı gibi ilk sağ altta bişi doluyo ve sonra ekranın ortasında çıkan silkroad resmi çıkıyo ve o resim ölece duruyo :S

bende de run client e basıyorum silkroad ı açarken çıktığı gibi ilk sağ altta bişi doluyo ve sonra ekranın ortasında çıkan silkroad resmi çıkıyo ve o resim ölece duruyo :S

silkroadı normal aç start geliyormu gelmiyormu kontrol et geliyorsa tekrar botla aç.

Beyler İbotla giriorum chara clilentlssle otomatik giriyor güzel char oynuyor ama ekran gelmiyor windows 7 acil yardım....

diğer türlüde denedim [16:40:58] * Error - (LaunchNow) sro_client.exe directory not set hatası alıyorum run Cliente tıklayınca neden aaba dalga gecmiyorum...

biraz araştırsan bununda cvbını bulursun. srodir.ini dosyasını açıp sro_client.exe nin yerini göstericen

arklar acil yardım edin yaw 1.99d yükledim ibotun içine cilenti atıom açılmıo ya bu hatatı werıoı delircem

1.99 yükledim multi cilentdne grıom açıorum ıd pw yazıorum enterlıom ne denmeye alıo ne şifre ynalıs beklıo beklıo login yazsı gidıo görew yöneticsnden kapatıom yada exıt dıom run ceiltndne grıom ondada ne yanlış dıo ne denıo beklıo beklıo yazı gdıo onuda geçtim cilentlesden girem dedim yeniversıon dio yeni versıon 1.99d indirdim bu hatayı werıo arkalr hatarıma yardı medersmnzya delircem denemeye lamıo bot 99d de çalşmıo offffff görew yöneticsnde ibotlar kapalı

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

http://img267.imageshack.us/img267/9894/hataob.jpg

<script src='http://img267.imageshack.us/shareable/?i=hataob.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

Son düzenleme:
Yetkili arkadaşlar ben demin dc yedim.Sonra tekrardan girmek istiyorum fakat ya girerken Disconnet from server diyor.Yada giriyor ıd: pw: yi yazıyorum öylece bekliyor.Silip tekrardan yükledim botu ama yinede olmadı.Sorun nedir?Lütfen yardım...

party ye buff dağıtmak için ne yapabilirim sadece mana cyle dağıtmam lazım

oyuna bot iel girince nick yazdıktan sonra girmiyor bekleyip dc veriyor fakat botsuz girebiliyorum sebebi nedir ?

Geri