• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

ilgilenen arkadaşlar benim sorunum şu.

buffları ayarlıyorum mesela clericle 2 buff bascak bi de life control. bi cleric buffunu basıyor sonra wizarda gecip life basıyor. sonra tekrar clerice gecıp dıger buffu basıyor wizarda gecince lıfe control kayboldugu ıcın tekrar basıyor. cozumu var mı acaba ?

yani clerıcı elıne almısken 2 buffu da basmasını ıstıyorum

Tamam buldum hp-mp potu bitince ışınlanmayı işaretli ama yinede pot bitince şehre ışınlanmıyor nasıl ayarlayabilirim?:S

----------

Onlar işaretli benim bide dont loop'umu işaretlemem lazım?

----------

Beyler yardım pot bitince şehre return çekmiyor?

Arkadaşlar yardım edermisiniz lütfen potu bitince şehire return çekmiyor.Hp-Mp- potu bitince ışınlanma felan seçili ama gitmiyor yinede?

Clientless ile kasarken dc yediginde tekrar baglanmıyor. Ne güzel sorunsuz kasıyodu ne oldu yine bu bota

Ya bu HP-MP potları bitince şehre ışınlan ticki nerde hangisi oluyordu?

Botun 5. sekmesindeki Low HP pots ve Low MP pots seceneklerini işaretle kaç tane kalınca şehre dönmesini istiyorsan onu yaz. Yazdıgın sayı kadar kaldıgında döner şehre...
ilgilenen arkadaşlar benim sorunum şu.

buffları ayarlıyorum mesela clericle 2 buff bascak bi de life control. bi cleric buffunu basıyor sonra wizarda gecip life basıyor. sonra tekrar clerice gecıp dıger buffu basıyor wizarda gecince lıfe control kayboldugu ıcın tekrar basıyor. cozumu var mı acaba ?

yani clerıcı elıne almısken 2 buffu da basmasını ıstıyorum

Dediğin gibi yapsada eğer Always on işaretli ise life ı tekrar basar bot.

Çift Char Nasıl Açarım

https://www.maxigamerz.com/f319/ibot-sorunsuz-multiclient-acma-resimli-anlatimguncel-101012/ bu konuya bi göz at...

Son düzenleme:
arkadaşlar run client dediğim zaman resimdeki hatayı alıyorum

1627a661.jpg

daha düne kadar oto login oluyordu char dc olnca giriyordu şimdi girmiyore char dc olnca yardım plz !!! :)

----------

arkadaşlar run client dediğim zaman resimdeki hatayı alıyorum

1627a661.jpg

o zaman srodiri ayarlıyacaksın eğer proğram filesteyse silkroadın C:\Program Files\Silkroad\ srodirde bu olcak

----------

Arkadaşlar outo login girmiyor donate diyorum ayarlarını yapıyorum ama girmiyor run cilentlemiyor bi yardımcı olursanız

----------

Arkadaşlar outo login girmiyor donate diyorum ayarlarını yapıyorum ama girmiyor run cilentlemiyor bi yardımcı olursanız

----------

donate ile bağış yapıyorum oto logini her zamanki gbi ayarlıom dc yiyince bekliyor char girmio

Arkadaşlar ben şehre dönme sorununu çözdüm.Fakat bir sorunum daha var.Charım diyer charları kasıyor.Ve diyer charın arasında benim sp kastığım charımda var.Ama partidekiler ölünce atacker charım saldırmayı bırakıyor.Bunu nasıl düzeltebilirim?Şimdiden teşekkürler...

benim sorunum; ibotla happy toplatıyorum ong tepesinde. ama 2-3 dk da 1 kalıyor öyle benim el atmamı bekliyor toplamıyor. yardımcı olursanız sevinirim..

Arkadaşlar ben şehre dönme sorununu çözdüm.Fakat bir sorunum daha var.Charım diyer charları kasıyor.Ve diyer charın arasında benim sp kastığım charımda var.Ama partidekiler ölünce atacker charım saldırmayı bırakıyor.Bunu nasıl düzeltebilirim?Şimdiden teşekkürler...

Party üyelerine oto res işaretliyse yatan pt üyesi kalkana kadar bot onu reslemeye çalışır. Res işaretli değilse nedenini bilemiycem!

daha düne kadar oto login oluyordu char dc olnca giriyordu şimdi girmiyore char dc olnca yardım plz !!! :)

----------

o zaman srodiri ayarlıyacaksın eğer proğram filesteyse silkroadın C:\Program Files\Silkroad\ srodirde bu olcak

----------

----------

----------

donate ile bağış yapıyorum oto logini her zamanki gbi ayarlıom dc yiyince bekliyor char girmio

Son versiyonu indirmediysen onu indir kullan. indirmişsen internetten olabilir çok lag varsa girmeyebilir.

----------

benim sorunum; ibotla happy toplatıyorum ong tepesinde. ama 2-3 dk da 1 kalıyor öyle benim el atmamı bekliyor toplamıyor. yardımcı olursanız sevinirim..

kasmadığın bir çarla toplatıyorsan iyi toplamıyor itemin başına gidip bekliyor bende arada deniyorum böyle oluyor.

arkadaşlar botla clientss le acıyorum fakat sorun veriyor hide clientss i işaretlememe rramen carı hide acıyor bide show olmuyor yardım Plz :D

----------

bide arkadaşlar ibotta oto login yapmıyor nedne acaba

----------

internetin hızlı ibotumda son sürüm 1.0. 99 d

tmm o tamam peqi son birşey normal run clientten iriyorum oyuna sonra donate yapıp her zamanki gibi car dc olnca oto login işe yaramıyor 1 aydır oto login olyodu yeni yeni sorun cıktı 1.0.99 d yi indirdim kurdum

----------

oyuna giriyorum donate diyip bağşı yapıyorum sonra ayarları yapıyorum herşeyin dogru şekilde sonra c ye basıyorum pc mde hiç kasma yok zaten özellikleri de iyi internetim felan süper hızlı 1 aydır sorun yoktu neden olabilir acaba char dc yiyince baglanmıyor

işaretli onlar diyorum ya biliyorum yapmasını acem dielim bu ibotta ama işte giriş yapmıyor sorun orda ayarlarının hepsini dogru yapıyorum

----------

yardım modarotör :D

Geri