• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Gerekli programları kurdunmu eksik yaptığın birşey vardır konuları detaylı okuyarak kurmaya çalış.

Gerekli programları kurdunmu eksik yaptığın birşey vardır konuları detaylı okuyarak kurmaya çalış.

daha onceden programlar kuruluydu zaten yeni surum geldıkten sonra siteden yeni surumu indirdim masaustune cıkardım sonra srodir kısmını yaptım eksik bi noktam var mı ??

bota sağ tıkla yönetici olarak çalıştır. bot önceden nerede kurulu ise yeni versiyonuda aynı klasöre at.

Normalde Kasıyor Ölünce Fln Kalye Gitmiyor Bekliyor Ben Gidersemde Tekrar Kasma Yerine Gitmiyor Bunu Nasıl Ayarlarım

Normalde Kasıyor Ölünce Fln Kalye Gitmiyor Bekliyor Ben Gidersemde Tekrar Kasma Yerine Gitmiyor Bunu Nasıl Ayarlarım

-Ölünce spawn olması için Botun 5. sayfasındaki dead seçeneğini işaretlemelisin.
-Şehirden kasma yerine botun gitmesi içinde script hazırlamalısın veya sitede mevcut olan hazır scriptleri indirip kullanabilirsin...

run cilent diyorum belli bi zaman runc cilent işaretli kalıyor sonra tekrar kalkıyor işareti you have been tisconnected from the server dio arada acıyor arada acmıyor botla yardım plz

bide arkadaşlar 1 tane acıyorum ibottan 2nciyi edx loaderden acıyorum giriyorum 1 dk sonra carın teki kapanıyor

----------

2 charımın botla calışması bi sorun cıkmaması için napmam lazım srodiri felan ayarladım normalden uptade yapıp baglandım 1.99 sürümünü yükledim

hayır özellikleri gAYet iyi 2 gb ram 1gb ekran kartı 3.12 işlemci silkroad haricinde lüzumsuz dosya yok

----------

bide arkaadalar 2 car acınca oto login olayı nasıl olcak 2 carada oto login yapmak için

hayır özellikleri gAYet iyi 2 gb ram 1gb ekran kartı 3.12 işlemci silkroad haricinde lüzumsuz dosya yok

----------

bide arkaadalar 2 car acınca oto login olayı nasıl olcak 2 carada oto login yapmak için

2 çara oto login clientle yapamazsın clientlessle yapabilirsin.

kesin olur dimi

----------

tam olarak ne yapmam lazım bi anlatırmısınız tekini normal ibottan acıyorum diğerinde ne yapmam laızm bi yardımcı olursanız ii olur :)

kesin olur dimi

----------

tam olarak ne yapmam lazım bi anlatırmısınız tekini normal ibottan acıyorum diğerinde ne yapmam laızm bi yardımcı olursanız ii olur :)

Önce ilk konuyu sonrada 2. konuyu oku. biri clientli diğeri clientless şekilde 2 tane otomatik açabilirsin. 2'si açılırken hata verirse yaptığın kısayolları system32 klasörüne kopyala tekrar dene.

https://www.maxigamerz.com/f319/clientless-kullanim-rehberi-resimli-anlatim-102780/

https://www.maxigamerz.com/f319/ibotu-otomatik-kasmaya-ayarlama-107732/

connecting please wait... using login server 5 diyor

----------

sonrada old client version diyor ibotun 1.99 sürümünü indirdim carımın teki sorunsuz calısıyor

use cilients sonra connect dedik sonra auto recon dedik bunları verdi
bi kaç dk sonra old clients version diyor ?

----------

indirdim zaten :D de old clientless version diyor

indirdim hep aynı hata veriyor anlamadım kuruyorum kuruyorum hep aynı hata

Geri