• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

merhaba bu hatayı alıyorum son versyon yüklü çözümü var mı?
xkveqb.jpg

bide tmm serverlar geliyor ama ilk cara giriyor 2nciye girmiyor clientss le

2 bot acıyor acmasınada tekine oto login giryo

----------

1nciyi normal run clentten girip ordan yapsam 2nciyi clentts girsem olurmu

----------

herşeyi çözdüm arkadaşlar tek kaldı cilentiss le acıyorum 2 sinide 2 side hide olarak acılıyore işareti kaldrıyorm gene hide oluyor ve ekran show cilent olmuyor acil yarıdm

----------

birde net gidince girmiyor charlar lütfen yardım ederseniz :D

Arkadaşlar daha yeni update gelmesine rağmen bugun tekrar geldi. Botla giremediyseniz sitedeki 1.290 sürümünü indirip tekrar deneyin...

arkladaslar clıentless ıle gıremıyorum connect dıyınce old clıentless versıyon dıyor ne yapıcam bılgısı olan varmıdır ?

beyler Ibotu indirdim gereken dosyalarıda indirip kurdum masaüstünde IBOT a tıklıyorum gerisi resimdeki gibi ...

gfsdgsdgsd.png

----------

acaba bilgisayarımda başka eksik dosyamı var ? varsa hangisi

Son düzenleme:
hide clientle acıyor clientss le acınca ne den olur hide kutucuguda işaret diel

Clientless ile girince arkadaşın dediği gibi charı göremiyorum + clientlesle girer girme dc oluo :S

Beyler ben scripti felan çiziyordum önceden aslında dün akşama kadar potu bitince ışınlanıyordu kendi potunu felan alıp tekrar kasılma yerine gidiyordu.Ama dün akşam ne olduysa script felanda çizili olduğu halde potu bitince return çekmiyor.Neden olabilir acil yardım?-:S

Hp-mp bitince şehre ışınlan ticki işaretlimi.İşaretliyse loop ta işaretli olması gerekiyor..

ben normalde clientlesten giriyodum ... bu son olaydan sonra giremiyorum .. herşey güncel ama olmuyo nerden yanlış yapıyor olabilirim :S

99_6 ...... 99b ...... 99c ...... 99d ....

Geri