• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

Start bot bastigimda moblara gidiyo ama duruyo.... bi skill kullaniyo sonra 2-3 saniye duruyo öteki skille basiyo :S cok yavas niye ??? eskiden öyle degildi :S

sa arkadaşlar yeni sürümünü indirdim botun clientless le giriyorum şehirde dolanıyo alacaklarını alıyor işi bitince dc yiyor kasma yerine gitmiyor herkesde aynı sorun varmı ?

Merhabalar ben run client dediğim zaman hackshield uyarısı geliyor.Evet veya hayır dediğimde oyunu açmıyor.Çözümü nedir?

Merhabalar ben run client dediğim zaman hackshield uyarısı geliyor.Evet veya hayır dediğimde oyunu açmıyor.Çözümü nedir?

Hayıra tıklayacaksın bot açılacak ve botun ilk penceresindeki run cliente tıklayacaksın. Diğer programları kurup srodir dosyasını düzeltmişsen açılır.

arkdslar yeni surumu yukledim ama
*Error-launchnow sro.client. directory not set
*Error Please edit srodir.ini and set the proper directory
*Error SRO_client.exe not found
die bır hata verdi ne yapmalıyım lutfen yardım !!!

arkdslar yeni surumu yukledim ama
*Error-launchnow sro.client. directory not set
*Error Please edit srodir.ini and set the proper directory
*Error SRO_client.exe not found
die bır hata verdi ne yapmalıyım lutfen yardım !!!

kardeş bot klasörünün içinde srodir diye bir dosya var onu notdefteriyle açıp silkroad klasörünün yerini belirtmen lazım mesela ( C:\\Program Files\\Silkroad\\ ) gibi...

Hani İbot_Public_Released_v 1.0.98.rar-Winrar varya yani ibot giriş şeyi:)İşte onun üstünde şuan (bir lisans almanız için sadece 2 gününüz kaldı) yazıyor.O nedir bilginiz var mı?Yardımcı olursanız sevinirim:D

yaptim dedigin gibi ama ayni hatayi tekrarladi:S

Silkroad sende başka yerde kuruludur o kurulu olduğu yolu srodirin içine yazmalısın önceki yazılarıda sil. silkroada sağ tıkla özellikler hedef bul tıkla açılan klasörün adresinde ne yazıyorsa onu yazacaksın.

Hani İbot_Public_Released_v 1.0.98.rar-Winrar varya yani ibot giriş şeyi:)İşte onun üstünde şuan (bir lisans almanız için sadece 2 gününüz kaldı) yazıyor.O nedir bilginiz var mı?Yardımcı olursanız sevinirim:D

Resimle gösterirmisin hala göremedim yada bende yok sende var.

ergin82 kardeş ibot sizde nasıl çalışıyor clientless de sorun var ona girmiyor ama run clinet yapıyorum tekrar şehri dolaşıyo felan sonra dc yiyor gene sadece bendemi var bu sorun yardımcı olurmusun

şuan kasma yerine gidiyor clientless le açtım inş sorun çıkmaz ilgin için tşkr

simdide run cliente tıkladıktan sonra cant create file transfer manager
Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now...try a few minutes later die hata veriyor ne yapsam anlamadım ya:S

Geri