• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

runcilient veya loaderle girerken sunucyla bağlantınız kesildi hatası veriyor silip yükleyince düzeliyor 3-4 gün sonra gene aynısı oluyor

ben script yapıyorum ama samarkand a gelince (check portal timer not found) hatasını veriyor neden olabilir bu? Alexandria dan hotana hotandanda samarkanda ışınlandığımdanmı?

ben script yapıyorum ama samarkand a gelince (check portal timer not found) hatasını veriyor neden olabilir bu? Alexandria dan hotana hotandanda samarkanda ışınlandığımdanmı?

Samara kadar normal fakat samardan sonraki kod yanlış onu kontrol et o hatayı ondan veriyo. birde tam olarak nere gitmesini ayarladın roc'a mı?

merhaba bu yeni oluyo bende ben farm yapıyorum 85 lv karakteri oyuna sokuyorum gayet güzel botta kasıyor sonra farm charını açıyorum bir süre sonra ibot exe calısmayı durduruyo ve runtime error 13 type mistmacht hatası veriyor ve ardından tamam a basınca dc :S

iBota loaderle girerken NetERROR hatası veriyor you have been dc from ..... diye hata veriyor ve sro açılmıyor normal olarakt 2 3 sefer deniyorum ve oyuna girebiliyorum

Son düzenleme:
iBota loaderle girerken NetERROR hatası veriyor you have been dc from ..... diye hata veriyor ve sro açılmıyor normal olarakt 2 3 sefer deniyorum ve oyuna girebiliyorum

Hergün bu saatlerde olan bir hatadır bu çözümü yok genel bir sorundur ve herkeste olur. Düzelene kadar beklemek gerekiyor.

merhaba bu yeni oluyo bende ben farm yapıyorum 85 lv karakteri oyuna sokuyorum gayet güzel botta kasıyor sonra farm charını açıyorum bir süre sonra ibot exe calısmayı durduruyo ve runtime error 13 type mistmacht hatası veriyor ve ardından tamam a basınca dc :S

10- Runtime Hataları (Karakter Seçildikten Sonra Direk Gelen Hata)
Runtime 13 ve 53 Hatalarının Çözüm Yolu
-Charda meslek itemi,zerk tüpü,mask,stone vb itemler olabilir bunları botsuz oyuna girip storage koymanız gerekmektedir

Sabitlere bi göz atsanız sorun yaşamıycaksınız ama nedense sorunun cevabını 3-4 saat beklemek güzel geliyor galiba?

accill yardıım ibota giriom karakteri seçiorum start diorum hata raporu verio ama sadece benm çarda oluyo aynı pcde bi benm karaktere girince öle oluo baska karaktere girince sorun olmuyo nasıl düzelticem

ibot "Sell" seçtiğim halde tabletleri NPC'ye satmıyor daha önceki versiyonda bu sorun yoktu. Görevleri storage'ye koymaya çalışıyor. "Dont target traps (jangan Cave)" seçili olduğu halde traps'lara saldırıyor. Çözüm pls.

Son düzenleme:
Geri