• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

ibot res ile ilgili bir sorunum var..

uzaktayken ress atmıyor giidp yanına cleric'in weaponunu takıyor adam yatınca kaldırıor bekleyerek ve normal atack weaponunu takıyor çıkarıyor takıyor çıkarıoyor lütfen yardımcı olurmusunuz ?

----------

bana biri yardım edebilirmi ibotta res atıyor ama uzaktayken atmıyor..
2-attıktan sonra silahı değiştirip duruyor kasmaya gitmiyor habire değiştirip duruyor ne yapmam lazım yardım lutfen..

arkadaşlar bot düzene girdi sanırım ben şuan kasıyorum hiç bir problem yok ama clientless olarak denemedim ama run client diyince çalışıyo şuan için gözlemliyorum bir sorun çıkarsa bildiririm sizlerede

uzaktayken ress atmıyor giidp yanına cleric'in weaponunu takıyor adam yatınca kaldırıor bekleyerek ve normal atack weaponunu takıyor çıkarıyor takıyor çıkarıoyor lütfen yardımcı olurmusunuz ?

----------

bana biri yardım edebilirmi ibotta res atıyor ama uzaktayken atmıyor..
2-attıktan sonra silahı değiştirip duruyor kasmaya gitmiyor habire değiştirip duruyor ne yapmam lazım yardım lutfen..

Yapacak bişey yok bu anlattığın şekilde resliyor uzakta olursa reslemiyor.

bu ne oluo ibot acilmio bndee critical error loading main gui from bu yazi gelio

son versiyonu (97) kullan.

arkadaşlar happy toplasın diye kuruyorum 5lv çarı ölünce kalkıyor toplamıyor.Ben bi tane happy'e tıklıyorum ondan sonra toplamaya başlıyo afk olsam toplamaz mı ?
Ben tıklamadan toplamıyor bi tane tıklıyorum ondan sonra player süresi geçen bütün happyleri topluyor.

merhaba bu yeni oluyo bende ben farm yapıyorum 85 lv karakteri oyuna sokuyorum gayet güzel botta kasıyor sonra farm charını açıyorum bir süre sonra ibot exe calısmayı durduruyo ve runtime error 13 type mistmacht hatası veriyor ve ardından tamam a basınca dc :S

Dostum bende bu hatayı veriyor tam giriyorum gircem girmeden bu hatayı veriyor

adszuiy.jpg
http://img11.imageshack.us/i/adszuiy.jpg/

kardeşim vin7 kullanıyorum bndede moba tıklıyo atack yaparken client kayboluyo botun log yerinde ise dc yedi diye gösteriyo.. bunun bi çözümü varmı??

ibot kullanıyorum ancak bot bedava olduğu için ban riskinin daha yüksek olduğunu düşünüyorum acaba ben botu kaç lvde bırakmalıyım veya ibottan ban yiyenler hangi serverde ve kaç lvlde yedi ona göre bizde kullanmayalım :d çarıma okadar para harcadm boşa gitmesin

ibot kullanıyorum ancak bot bedava olduğu için ban riskinin daha yüksek olduğunu düşünüyorum acaba ben botu kaç lvde bırakmalıyım veya ibottan ban yiyenler hangi serverde ve kaç lvlde yedi ona göre bizde kullanmayalım :d çarıma okadar para harcadm boşa gitmesin

İçinde bu kadar şüphe varsa hiç bulaşma. Son zamanlarda hiç bir şekilde ban olmadı ama belli olmaz geçen sene olmuştu ban olayları.

merhabalar...
ben 4 çar açıyorum düne kadar hiç sorun yoktu ama dün aldığım bir hata ile bir çarıma giremez oldum tüm çarlarıma giriyorum sorunsuz kasıyor ama bitanesi şu hatayı veriyor oyuna giriyor girer girmez karşıma ibot bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor bu sorundan dolayı özür dileriz gibi bir yazı çıkıyor . Sorun ne olabilir

botu sildim tekrar yükledim genede olmadı :(

nasıl kurdun kullandın bende run client yaptgımda loader yüklüyo ve ekran gelmiyo sen nasıl başardın ?

merhabalar...
ben 4 çar açıyorum düne kadar hiç sorun yoktu ama dün aldığım bir hata ile bir çarıma giremez oldum tüm çarlarıma giriyorum sorunsuz kasıyor ama bitanesi şu hatayı veriyor oyuna giriyor girer girmez karşıma ibot bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor bu sorundan dolayı özür dileriz gibi bir yazı çıkıyor . Sorun ne olabilir

Gerekli olan programları kurdunuzmu ama işletim sisteminizden kaynaklı bir sorun %80 ihtimalle..

merhabalar...

çarında hediye sos som takı item varsa çıkar npc ye sat düzelir.

Geri