• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

ergin akrdeşş bütün... herşeyi bankaya attım... üzerimde sadece academy görevinden veren 10 tane global vardı yine ibota tıklıyorum açılmıyorr char donuyor... görev yöneticisinde ibot yanıt vermiyor diyor... zaten globali almadan öncede bu sorunla baş başaydım... :( acaba başka ne sebep olabilirr :(

Ben iBot tan run client diyorum sro client geliyo sonra "You have been disconnected from server" die uyarı mesajı veryio.Tamam diyorum sro client kapanıyo

NOTEROR hatası

Kardeş ben yeni botu eski botun üzerine açtım srodiri düzelttim sonra ibotu açtım run client dedim ekranda silkroad yazısı gözüküyo şifre yazma yeri gelmiyo ve not eror hatası alıyorum sunucunuzun bağlantısı keesildi yazıyor acaba sorun ne yada ibot_neceistesi yenidenmi yüklemem gerek ?

şu an herkeste sorun var beyler yeni sürümü beklicez mecbur.

You have been disconnected from the server.
Yazısı çıkıo güncel bot , oyunada giriyo bir türlü halledemedim Yardım

ibot u bırakın rev6 da serverlar ve silkroadda sever girişi rahat olmasına ragmen oyuna girmiyor durmadan deniyo zannedersem sadece sorun ibotta degil silkroaddada bir şey var

Bot çalışmıyor ben bugün hiç açamadım arada bir deneyin düzelince belli olur zaten bu dc sorunu arada bir oluyor yapacak bişey yok.

moderatör bnm sorunumada bi çare bull botu kurdum adam potu bitince kaleye dönüor sorun yok ama herşeyi tamamladıktan sonra at alıyor ata bindikten sonra orda beklio set area dediğim yere yani kasıldığım bölgeye gitmior neyapmak gerek ? bot kurmayımı bilmiom ben :D

run clıent dedıkten sonra sro_client cıkıor ve oyun acılmadn dc yıyor bunun cozumunu onerırmsnız?

adam herşeyi aldıktan sonra geri kasma bölgesin dönmüor yhaa yardımcı olacaklar bugra9854@hotmail.com face eklein...görüşelim

Evlere servisimiz yoktur biraz zahmete katlanıp konulardan kendin araştırıp bulup halletmelisin bu konudan yap: https://www.maxigamerz.com/f340/ibot-script-hazirlama-resimli-anlatim-86854/

run clıent dedıkten sonra sro_client cıkıor ve oyun acılmadn dc yıyor bunun cozumunu onerırmsnız?

Bot şu anda çalışmıyor dc veriyor sürekli.

Merhaba

Fotograftaki hatayı alıyorum, iBot açıldığı gibi o hatayı veriyor. En son sürümü indirmiştim.

arkadaşlar küçük bir sorun herkesin bildiğine eminim fakat bir cevp verin okcumla bota bağlıyorum kaleye dönüor gidior potları falan alıor sonra kasılma mekanına gidiyor fakat biten arrowun yerine aldığı arrowları kullanmıyor yani takmıyor napmam lazım inventory de duruyor oklar :S kendimde koyamam gece yarısı

arkadaşlar ibot da hala bi düzelme yokmu yeni sürüm felan sürekli dc veriyor zannedersem herkezde de aynı sorun var ?

Arkadaşlar İbot u kurdum çalışıyor ama bi problemim var.. Herşey güzel kasıyor filan ama ben wizz/bard ım diğer elime silahı alıp skillere basmıyor ya :S 2. silahıda işaretledim inventory de ama olmuyor ne yapıcam??

Geri