• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

beyler yha şu ınvalid numbers hatasının çözümünü bilen warmı sitesinde yazıyo ama ben bişey anlamadım :/ cevire bilecek varmı ?

Getting Invalid Numbers
- I havent experienced this yet... But mostly this happens on Bow/Xbow characters
- Probably because of the arrows/bolts counter
- Ill check on it as soon as I have time

arkadaşlar küçük bir sorun herkesin bildiğine eminim fakat bir cevp verin okcumla bota bağlıyorum kaleye dönüor gidior potları falan alıor sonra kasılma mekanına gidiyor fakat biten arrowun yerine aldığı arrowları kullanmıyor yani takmıyor napmam lazım inventory de duruyor oklar :S kendimde koyamam gece yarısı

Arkadaşlar İbot u kurdum çalışıyor ama bi problemim var.. Herşey güzel kasıyor filan ama ben wizz/bard ım diğer elime silahı alıp skillere basmıyor ya :S 2. silahıda işaretledim inventory de ama olmuyor ne yapıcam??

ikinizde konudakileri yapın: https://www.maxigamerz.com/f339/silah-degistirme-ve-buff-ayarlari-113806/

----------

beyler yha şu ınvalid numbers hatasının çözümünü bilen warmı sitesinde yazıyo ama ben bişey anlamadım :/ cevire bilecek varmı ?

Getting Invalid Numbers
- I havent experienced this yet... But mostly this happens on Bow/Xbow characters
- Probably because of the arrows/bolts counter
- Ill check on it as soon as I have time

Return bas düzelir. sebebi üst üste eklenen malzemelerde sorun oluyor. (pot arrow bolt gibi)

arkadaşlar ibot sorunu hala devam ediyor sizlerdede varmı yoksa sadece bendemi var ?

Herkeste var düzelmedi. Artık hergün aynı saatlerde bu sorun olmaya başladı.

negüzel söledin :) adamlar acc için 100 lira istiyor sadece :D bide uzatması var bide hazır sbot demişken bişey sorabilirmiyim

sbot hesabı vardı bi arkadaşımın 2 ay kadart kullanmıştık ve sonra oyunu bırakmıştık tekrar geri geldim ben yeni başladım ama botla giremedim kendi sitesine girip süre uzatıcaktım sorum şu

hesap kullanılmadıgı zaman belirli bir süre sonra siliniyormu öyle bir durum varmı sbot da

Son düzenleme:
hesabın silineceğini sanmıyorumda şifre değiştirilmiş olabilir. ibot şu anda deniyor girmeye dc vermedi düzeldi galiba.

yok düzelmedi giriyor şehirde dolanıyor npc leri teleport olmadan dc yiyor üzerinde event itemi felanda bırakmadım ama hala aynı

valla ben botu sadece kasmak için kullanıyorum npc lere gitsin diye kullanmadım. Ama kullanmak gerekicek.. Son söylediğim sorunumu yapabildim. Silkroad ı ingilizce yapıcam ama Silkroad.exe den oyuna bağlanamıyorum bot yüzünden. Nasıl yapabilirim? Bide save settings yaptım ama kapatıp açınca kaydedilmemiş ayarlarım?

client ile oyuna girdikten sonra clientless e atabiliyormuyuz , evetse nasıl ?

veya script yazarak clientless moddayken event gibi bir şeye kayıt olmasını sağlayabilir miyiz ?

105 sp cavede scripti kullanıyorum sitenizde ki görev bitiyo gidiyo veriyo yenisini alıyo kasma yerine geliyo runtime error '13'

benim ibot sürekli atıyor oyuna giriyorum biraz mob kesiyor sonra atıyor. nedeni bilen var mı ?

Benim Sorunum exdLoader5 i nerden indircem 2 li çar açıp kasmak istiyorum olmuyor yardım lütfen :(

----------

Hesabıma giriyorum start basıyorum yükleniyo ve dc yiyorum neden yardım lütfen :(

ya bazen sw leri görmüyoü nie acaba connection please wait... diyor kalıyor öyle sw leri görmüyor ama genelde görüyodu görmediği zaman ne yapmam lazım?

Geri