• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

1-2 gündür Sürekli İnvalid Numbers dio Sebebi ne bilen varmı acaba ?
8779.jpg

Hatanın Neden Olduğunu Bilmiyorum ama tekrar indirip Kurmanızı Öneririm.

Son düzenleme:
çözülmedi script zaten öyle :D botun kodlayıcısına danışmak lazım heralde başka bi çözüm bulamadım.

Senin demek istediğini anladım bu bazen oluyor. towndan gelince script bittiğinde kasmaya başlamıyor start bot tıklayınca başlıyor. Her defasında olan birşey değil bende rastlıyorum çok az oluyor. sende sürekli oluyorsa scripti yeniden ayp eskisini kullanma belki düzelir.

1-2 gündür Sürekli İnvalid Numbers dio Sebebi ne bilen varmı acaba ?
8779.jpg

potları üstüste eklerken oluyor bu sorun. daha çok arrow bolt kullanan çarlarda oluyor tahminimce. oyundaki pot ayarını kullanma yada ayarı düşük tut önce bot bassın potu. düzelmesi için return bas.

Senin demek istediğini anladım bu bazen oluyor. towndan gelince script bittiğinde kasmaya başlamıyor start bot tıklayınca başlıyor. Her defasında olan birşey değil bende rastlıyorum çok az oluyor. sende sürekli oluyorsa scripti yeniden ayp eskisini kullanma belki düzelir.

yok start bot deyince mob seçip ateş etmiyor. scriptten olacağını sanmıyorum çünkü 3bot açık oluyor hepsinde aynı sorun. dalmıyor diye script değiştirmiştim yine olmadı. var biyerinde bozukluk hissediyorum ama nerde(: pcde olabilirmi. gerekli proglar kurulu+tekrar kurdum sonuç fail.

İbotta dc yiyordum sürekli .
Başka sw de başka charla denedim dc olmuyo ama benim kendi charıma girince ne oluyorsa oluyor bi türlü çözemedim .

yok start bot deyince mob seçip ateş etmiyor. scriptten olacağını sanmıyorum çünkü 3bot açık oluyor hepsinde aynı sorun. dalmıyor diye script değiştirmiştim yine olmadı. var biyerinde bozukluk hissediyorum ama nerde(: pcde olabilirmi. gerekli proglar kurulu+tekrar kurdum sonuç fail.
Skillerini kontrol et son zamanlarda skillerde değişiklik yaptıysan "Refresh all used skill" yap yada daha iyisi skillerini kaldırıp yeniden ekle. Skillerde "SKILL_EVENT_NASRUN_ECCENTRICDEMON" (dewil sprit) varsa kaldır tekrar dene.

ibotla clientless ten giriş yaptıktan ve dc yedikten sonra tekrar girmeye çalıştığında bu hatayı alıyorum ve ibot kapanıyor.

Son düzenleme:

ibotla clientless ten giriş yaptıktan ve dc yedikten sonra tekrar girmeye çalıştığında bu hatayı alıyorum ve ibot kapanıyor.

ibotun çalıştığı zamana sistem geri yükleme yap bu hata biçok uygulamada karşıan çıkabilir.

Skillerini kontrol et son zamanlarda skillerde değişiklik yaptıysan "Refresh all used skill" yap yada daha iyisi skillerini kaldırıp yeniden ekle. Skillerde "SKILL_EVENT_NASRUN_ECCENTRICDEMON" (dewil sprit) varsa kaldır tekrar dene.
kardeşim biraz yukarı çıkta önceki postlarımıda oku.

ibotun çalıştığı zamana sistem geri yükleme yap bu hata biçok uygulamada karşıan çıkabilir.

kardeşim biraz yukarı çıkta önceki postlarımıda oku.

Arkadaşım sende ben yeni kullanıcı değilim sabitlerde yazanları yazmayın diyorsun durmadan ama sabittekileri sorunsuz yapsan sorunsuz kasarsın var demekki bi hatan

Arkadaşım sende ben yeni kullanıcı değilim sabitlerde yazanları yazmayın diyorsun durmadan ama sabittekileri sorunsuz yapsan sorunsuz kasarsın var demekki bi hatan
tamam hata benim. ozaman herkes sabiteri yapsın bu bölüm kapansın. uygunmudur?

Herkes sabitleri adam gibi yapsa bu bölüme gerek kalmaz zaten ;)

carım atack yapmıyor sag alt köşede sürekli still have time to reuse the item diyor

o yazı her zamna çıkar. daha ayrıntılı anlat ne yaptın ne yapmadın bilmediğimiz için ne cevap verelim. atak yapmamasının bir çok sebebi var.

Kardeş İbotun Oldugu Yerde Sordir.ini Var Onu Ac Silkroadın Kurulu Oldugu Yeri Yaz Mesela C:/Program Files/Silkroad Gibi

Geri