• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İ]Bot Sorunlar

normalden girip baktım moving speed scrool wardı k<padım sorun çözüldü salonun

beyler ben ibot ayarlıyom auto relogta ayarlıyom sonra dc yiyom dc yedikten sonra otomatik run client tıklıyor fakat dikdörtgen şekilde resim çıktıktan sonra oyuna girmiyor ama bu sadece dc yedikten sonra geçerli değil bazen ben run clinete tıkladığımda oluyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Already Connected Hatası Alıyorum ıd pw yazıp enter a basınca bu hatayı alıyorum daha bu sabah ortaya çıktı

Bot çok sık dc veriyor ve clientlessten girdiğim çarlar auto relog ayarlı olmasına rağmen oyuna girmiyor connected diyor sonra hata raporu gönderiyor neden acaba??

----------

böyle bir sorun daha önce yoktu son 2-3 haftadır var neden acaba??

şimdiden teşekkürler

ibota giriyorum run client e basıyorum sro client gelmiyor napa bilirim.. :hfy::hfy::jil::jil:

ibota giriyorum run client e basıyorum sro client gelmiyor napa bilirim.. ne olur yardım edınn lwl 102 hep elle kastım artık elle kasmak ıstemıyorumm :S

----------

olmuyor denedım hack shild gelıyor sagda sronun seyı cıkıyor ama oyun acılmıyor

ibota giriyorum run client e basıyorum sro client gelmiyor napa bilirim.. ne olur yardım edınn lwl 102 hep elle kastım artık elle kasmak ıstemıyorumm :S

----------

olmuyor denedım hack shild gelıyor sagda sronun seyı cıkıyor ama oyun acılmıyor

Hack shieldi kırdıysan geri al..''

beyler ben ibot ayarlıyom auto relogta ayarlıyom sonra dc yiyom dc yedikten sonra otomatik run client tıklıyor fakat dikdörtgen şekilde resim çıktıktan sonra oyuna girmiyor ama bu sadece dc yedikten sonra geçerli değil bazen ben run clinete tıkladığımda oluyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

msn adresim : mr.zbdy@hotmail.com

Error - chardata - 34A6 hatasını aliyorum.her şeyi yaptım tüm programları kurdum.ama bu hatayı aliyorum.yardım lütfen

oyuna gırdıkten 5 dk sonra dc yıyorum modemden kaynaklanmıyor bot calısıyor nette sorun yok neden olabıır : :S

Geri