• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Auto Party Buffer Resimli Anlatım

buffları eksik basıyor clericlede warriorlada denedim str bassa inti basmayı unutuo yada phy def bassa mag defi unutuor gibi gibi. zaten bu program ibotu kullanıyor yani ibotta biliyorsunuz 1 kişiye ress bölümüyle 1 buff verebiliyorduk. işte o bölümü sürekli değiştirerek buff verdirtiyor ibotu kullanıyor yani :D ama hep eksik...

ibotta farklı bir yerden buff verme yok zaten res skilini değiştirek basabiliyor öenmli olan düzgün çalışması.

Peki siz bunu sürekli olarak kullanıyor musunuz ?
Char soyulma felan oldu mu ?

ibotun son versiyonunu kullanmama rağmen update hatasını alıyorum yardımcı olursanız sevinirim

1 tane bufu bile zor zar verdirttim ha.buf ayarlarında 2. sayfadaki save setting in üstündeki hiçbir şeyi tıklamadığım halde ibotta boyna stop bot çıkıyor.resimlerde anlatılanlarla aynı yaptım ama genede bi işe yaramadı.donate ye tıklayınca anca herkese 1 er tane str bastı :D bu tür proğ.lar içinde gördüğüm tek işe yarar olanı ipuffer proğ..15 dakka free denedim canavar gibi çalışıyor.kötü yanı dilenci gibi 2 dolar fiyat biçmeleri.2 dolar karşılığı süresiz.bari buda donate(bağış) lı olsaydıda isteyen 5-10 dolarda verirdi:D paypal hesabı netten 1 dolar bile yatırmayı bilmem.kredi kartı nette asla kullanmam.bu proğramın 15 dk süresini durduma yada serial kısmında bir hinlik yapılamazmı?

Son düzenleme:
İbot toolsda şifre leri kaydediyor bu şifreleri nasıl öğrenebiliriz örneğin config(ibot tool) içinde
LoginID=ibot
LoginPassword= YABANCI YAZILRAR VAR ONLARI NASIL ÖĞRENCEM

İbot toolsda şifre leri kaydediyor bu şifreleri nasıl öğrenebiliriz örneğin config(ibot tool) içinde
LoginID=ibot
LoginPassword= YABANCI YAZILRAR VAR ONLARI NASIL ÖĞRENCEM
MD5 hashi o onu kırmak basitte ne işine yarayacak :)

----------

virüs total sonuçları kendi sitesinden indirildi VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner tehlikeli geldi bana bilginize ama paket izleyen arkadaşlar varsa bir izlemelerini ve sonucu koymalarını merakle bekliyoruz :)

su main bolumunu acıklarsanız mınnettar kalcam oyuna gıremedım bı turlu :((((((((

Daha ayrıntılı anlatılırsa sevinirim bota bağlanamadım. o aşamaları anlatırsanız güzel olur.

Geri