• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Auto Party Buffer Resimli Anlatım

''Start Manager'' tuştna çarları açtıktan sonra mı basmak gerekiyo yoksa önce bassak da bi sorun olurmu bende küçük sorunlar çıkıyo arasıra da ondan mı acaba

start manager charların yada charın exp , sp , gold vs. biçak şeyi göstermene yarayan bi fonsiyon açsanda olur açmasanda ...

character kısmından charını seçip connect selected tıkla

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................[sıze=5]1903.......beşiktaş.......j.k[/sıze].........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Character bölümüne çarları eklerken ''Restart bot on DC'' Seçeneğini işaretlememiştim ondan otologin yapmıyomuş şimdi ayarladım onu Ama çar dc yediğinde botu tekrar başlatıyo ayarlar falan gidiyo ve bot duruyo her seferinde aynı ayarlarla kasmadığım için hep kaydetmiyorum .. Ve Kunes Manager pc de değilken login yapmıyor pc de olup bişeyler yapmam gerekiyor bikaç tuşa falan basmam gerekiyo :S bu sorun bi bendemi var?

client ile açılan sro tekrar auto login yapmıyor ancak clienless olarak girilien srolar auto login yapıyor.. bizzat denedi kendi tarafımdan :d

client ile açılan sro tekrar auto login yapmıyor ancak clienless olarak girilien srolar auto login yapıyor.. bizzat denedi kendi tarafımdan :d
otologin yapmaya çalışıyo sanki ama birsürü bot açıyo hepsi dc yiyo falan olmuyo bu kunes manager le olmıcak ben ibot tool a dönüyorum :D Yardımların için Teşekkürler...

ben 1 aydır deniorm :D ama yapamadım acil yardım mesela warior charım var pt lere giremiorm yani botu görmüo benm anladığım kadarıyla kunes manager , indirme falan sorun yok dosyayı da açtım ama örneğin charın name yazan yerinde 12121545 gibi rakamlar var lütfen yarım

Geri