• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Auto Party Buffer Resimli Anlatım

her şey güzel fakat tam yapamadım bi yardım etseniz yani ibotla giriyorum sonra charı görmüyor napcam baştan anlatsanız

her şey güzel ama baştan anlatsan olur mu bi bunu yapamadım adamı seçmiyor sıra sıra hangi işlemleri yapcam

SA arkadaşlar yarın sizin için kunes manager programı ile bildiğim bütün ayrıntıları konu olarak ve burda açılarım yarın en geç 5 gibi siteye yüklenmiş olur...

Bİ TEŞEKKÜR'Ü ESİRGEMEYİN...
icon13.gif
book.gif

----------

KunesManager nedir?
KunesManager otomatik olarak ibot (Client / Clientless), algılamak ve dc olmuştur bot yeniden giriş bir araçtır, ve çok daha fazlası!

Özellikler

-Otomatik Giriş (Clientless ve Client)
(KunesManager karakteri dc olduğunu tespit ederse, yeni bir pencerede bot ve relog kapatılacak) DC bot-yeniden
-Giriş Sunucu seçin
-Oturum açma işlemi tamamlandıktan sonra bot-gizle
-Oturum ile ilgili bot-Başlat
-Şifrele ID / Pass
-Pencere başlangıçta Yöneticisi-Başlat
-Başlangıç ​​Otomatik başlatma bağlamak
-Show Hp ve Mp
-Bot istatistik ve diğer bilgileri-Göster
-Tahmini süre yılına kadar seviye yukarı bıraktı
-Tepsiye-gizle
-Sohbet günlüğüne-kaydet
-Üst Yöneticisi-Set
-Kolayca yöneticisinden bot Başlat ve Durdur
-Minimode
-Otomatik start HackShield sunucu
-Hide/Show HackShield Server ve Client
-Hide/Show Bot Client

Parti Buff Özellikler

-Client ve clientless moduna hem çalışın
-Gizli iBot pencereleri ile çalışma
-Herhangi bir beceri ile çalışma
-Buff Otomatik anahtarı silah
-Eğer çok uzak eğitim bölgesinden tutkunu Başlat / Durdur
-Başlat / Durdur tutkunu zaman tekrar dirildim / ölü
-DC / Login Başlat / Durdur tutkunu
-Sadece Buff Parti üyeleri
-Buff tüm oyuncular
-Terslemek birlikte tüm oyuncular
-Farklı zaman ters cevap oyuncular
-Başlat buff sonra bot
-Buff sonra oyuncu izleme
-Ress Parti üyeleri
-Bütün parti üyeleri göster
-Etrafınızdaki tüm oyuncular göster
-Partinizin oyuncular tekmeyi
-Parti oyuncular davet
-Sayısı ile bir parti Üyelik
-Parti bırakın
-Durumu polisaj göster

Otomatik Lure Özellikler

-Otomatik yem komut dosyası oluşturmak
-Başlat / Durdur Zaman Ressed / ölü
-Düşük silah dayanıklılık üzerine kasaba döner

iBot'la Çalıştırılması

Selamün Aleykum Arkadaşlar;
Burda nasıl çalışacağını anltacağım arkadaşlar kunues maganer programın bi klasöre çıkartın sonra ibot'unda içine atın dosyaları sonra kunesmanager.exe tıklayıp çalıştırın sırasıyla aşağıdaki resimler çıkacaktır.

Burda tamam'a tıklayın

Burda hackshield versiyonları var hangi oyunu ve versiyonu kulanıyorsanız onu seçin tavsiyem SRO ve SRO-R oynayanlar son sürüm hackshield kullansınlar.

Buda kunes manager'in web sitesine gidip gitmek istediğini soruyor.
Sonraki ayarları ise artık üstteki ayarlardan bakım yaparsınız...

Son düzenleme:
programda bütün ibot botunu algılıyor oto giriş vs herşey mevcut çıkıp girmenede gerek yok normalde programa charın adını buff yapacaksa okuman yeter normalde duracak sa sorunda olmaz başka sorunu olan yazsın...

----------

bide program tek charın buf yapmasını sağlam ayrıyetten bi dah açılırsa iki buff yapacak char olmuş olur party bölümünde tek charı kabul ediyo başka bi charın tek programdan yapılması söz konusu değil programı çoğaltarak bu sorunuda ortadan giderilir...

Karakter bilgilerini yazıyorum Add'a tıklıyorum caracter i seçip Connect Selected e tıklıyom sonra bot penceresi açılıyo '' Hs server Busy or Down ! '' Yazıyo Sonra da dc veriyo ona tıklayınca hackshield açılmıyo ondan galba hackshield i programdan açabiliyozmu onu elle mi açcam

----------

Tamam ayarladım ^^ :pispis

programın bütün özelliklerini bir önceki sayfada hazırladım ordan derin bi şekilde ayar yapabilirsin ancak programdan hs server i başlattığınızda bazen hata verebilir buda size dc olma olasılığını açar ben elle başlatıyorum...sorun varsa yazın

programın bütün özelliklerini bir önceki sayfada hazırladım ordan derin bi şekilde ayar yapabilirsin ancak programdan hs server i başlattığınızda bazen hata verebilir buda size dc olma olasılığını açar ben elle başlatıyorum...sorun varsa yazın
Çok sağol herşeyi ayarladım da resle ilgili sorum var çar ch resliyo çar yatınca ama ilerde başka çarla kasarken wizle kascam cleric i alması için 2.weapon ayarlama yeri yok onu ınventoryde 1. sıraya koysak kendi alırmı? bide pt kuruyorum sadece benim çarı reslemesi için napmam lazım onu da bulamadım :D

Her girdiğimde return çekip tekrar script yapıyo benim towna gitmeme gerek yok bardım pt deyim girince direk bufflamaya başlasın istiyorum..

----------

script yerine başka bi dosya seçtim şimdide oyunda atıyo..

----------

Çarın ayarlarını sildim ibot klasöründen tekrar kurdum script eklemedim yine aynı şey... Dün hiçbişey yoktu normal çalışıyodu...:jil:

init klasörünü temizle yada ibotu ve kunes manager dosyasını yeniden kur başka bi klasörüe öle dene

Geri