• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBoT GoldBot Yapımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Yogun İstek Üzerine Bi Rehber Hazırladım Herkes Soruyor Goldbot nasıl yapılıyor Diye Cok Basit Tabi Yaptıktan Sonrası Çok Basit..

Şimdi Konumuza Baslıyalım:

İlk Olarak İbotu indiriniz: https://www.maxigamerz.com/f319/ibot-v1114-client-137236/

Fazla Masrafı Olmayan Bi Build Wizz/Warrior. Warrior Niye Derseniz ARMOR Giymek Ve Kolay Yatmamak İçin Wizz/Warrior Seciyoruz... Ama Partyde 1 Tanede Wizz/Bard Olursa Kasılırken SPeeD Basar Ve Daha Hızlı Olurlar...

Bide 1 Tane Gold Bot İçin Boşuna ugrasmayın Fazla Kar'ınız Olmaz..

İlk Carları Yüksek 1 Carla Kasın ...

39-45 LwL arası : ONGLARA SALINIZ..
oef_06.jpg
.
55-65 LwL Arası: ISHADELERE YADA SONARLARA SALINIZ...

5.jpg

83-90LwL Arası: NİYA MAGELERE SALINIZ...

oef_51.jpg

6 Car İle Ortalama Günlük Kazancımız :

ONG LARDA : 40M-50M + Düşen İtemler...
ISHADE LERDE: 100M-150M+Düşen İtemler...
NİYA MAGE LERDE: 200M-250M + Düşen İtemler...

Bunlar Kasan Arkadaslardan Fikir Alarak Ortalama Kazancını Yazdım.

Tabi Siz Mesela Onglara 34LwLdede salarsınız Ama Cok Yatarlar Bide 39dan Öncesini Yazmadım Sebebb Fazla Kazancınız Olmaz...

YAPILANDIRMA

Wizz/Warrior Goldbot Yapılandırması

Wizz Skillerimiz:

2e2p8bq.png

Warrior Skillerimiz:

zinb4k.png

Wizz/Bard Goldbot Yapılandırması

Wizz Skillerimiz:
2e2p8bq.png

Bard Skillerimiz:
6qd5ol.png

Script Paylasmak İsterdimde Herkesin Yeri Aynı Olmasın Diye Paylasmıyorum...

BOT AYARLARI

ŞİMDİ GELDİK BOT AYARLARINA BOTU NORMAL AYARLICAZ AMA TABİKİ ÖNEMLİ ALANLARDA VAR ONLARI SİZE ANLATIYORUM...

Burdan Sonrasını Size Resimler Anlatır Ztn Ordan Takip Edin :D

2l8hvl5.png

Burdada Digerlerinin Ayarları

2en6yrk.png

Son düzenleme:
Senin değişinle :D :Hadi baqaLım ..

Benim değişimle : Ellerine sağlık

Acaba haftalik gunluk kazanciniz ne kadar oluyor mesela ben 4-5 goldbot yapsam kac m kazanirim gunde? ongda 42 lvl

1b 30-40 lira ne gerek varki böyle şeylere ? Kendi charım exp ptsinde hergün (yere düşen itemlerin fiyatı dahil) 20m fazladan para kasıyor.

çarların biri de wiz bard yapılırsa kasarken speed basar daha hızlı olurlar diye düşündüm. radius geniş olursa işe yaramaz radiusu az yapanlar için iyi olur.

Bence bardla atack skillerini açıp guard açsınlar sonuçta guard çok etkili.

kardesim bende yapmayi dusunuyorum goldbot da. Bu Clientless icin Hackshield veya Phmediapatcher hangilerini ayarlamam lazim simdiden tesekkur ederim

Geri