• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBoT GoldBot Yapımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben gereksiz yere skill açmıssın demek istedim. life control ve lighting sprit e vermene bence gerek yoktu. onun yerine mp tasarufu yapmak için bi skill var ona versek daha iyi olmaz mı ? sadece kendi düşüncem yanlış anlama yaptığın işi beğendim eline sağlık :up:

Kardeşm en yakın zamanda kasmaya başlıyorm inş güzel bir çalışma çıkar :D

Son düzenleme:
kardeşim bn 3veya 4 tane 40 lvl çarla nerede kasabilirm sence birde günlük kaç gold toplarım toplamda bnları söylersen çok makbule geçer :D

hocam Benim ibotta Clientlesse koyamıorum connect diorum old versisoyon dior ama yeni son versiyonu bi yardım edermisniz Pm nizi bekliorum

Geri