• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBoT GoldBot Yapımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Karakterleri 52 Lv yapıp hunlara saldım ama pek bi getirisi yok şu anda gold satanların nasıl yaptığını anladım

57 ye kadar kasıyorlar ardından skilleri 57 ye maxlayıp başlıyolar downlv yapmaya 42 ye kadar düşüyorlar böylece item çıkma şansı aşırı derecede artıyo elinede 42+3 ama üstündeki itemler 7 dg olduğu için bide light armor aldığı dmg 50 100 arası çaktığıda baya yüksek millete exp share item free atıyorlar paranın gözüne vuruyoralr böylece

fakat artık benim zamanım yok 1 temmuzda kampa giriyorum iyi bir üniversite kazanmak için eğerki seneye silkroad oynamaya devam edersem bu düşüncemde aklıma gelirse uygulamaya çekinmeyeceğim

son olarak sizlere hediyem olsun (hun scripti)

horse
go(-5157,2858)
go(-5122,2883)
go(-5070,2886)
go(-5030,2888)
go(-4978,2888)
go(-4918,2890)
go(-4906,2921)
go(-4871,2948)
go(-4825,2980)
go(-4793,2999)
go(-4746,3036)
go(-4718,3060)
go(-4690,3070)
go(-4666,3071)
go(-4651,3076)
kill

Karakterleri 52 Lv yapıp hunlara saldım ama pek bi getirisi yok şu anda gold satanların nasıl yaptığını anladım

57 ye kadar kasıyorlar ardından skilleri 57 ye maxlayıp başlıyolar downlv yapmaya 42 ye kadar düşüyorlar böylece item çıkma şansı aşırı derecede artıyo elinede 42+3 ama üstündeki itemler 7 dg olduğu için bide light armor aldığı dmg 50 100 arası çaktığıda baya yüksek millete exp share item free atıyorlar paranın gözüne vuruyoralr böylece

fakat artık benim zamanım yok 1 temmuzda kampa giriyorum iyi bir üniversite kazanmak için eğerki seneye silkroad oynamaya devam edersem bu düşüncemde aklıma gelirse uygulamaya çekinmeyeceğim

son olarak sizlere hediyem olsun (hun scripti)

zTn ÖLe :D

Artık Oyuna Para Yatırmam 35-40 TL Vericegime Onları Nowa İçin Harcarım

Kardşm konu için saol güzel anlatım olmus ben şu şekilde yapsam iyi olurmu sorularım var
Sen h.a demişin ama h.a o kadar cok yardımı olucagını sanmıyorum o yüzden hepsini wiz bard yapıcam ishadeye koyucam 8 tane düşünüyom birde şimdi benim pc 10 sro acıp rahatca kaldırıyor orada sorun olmaz ben bütün charları birribrine ark eklesem sonra 7 tanesini cillentles acsam 1 tanesini normal acsam ve onları pt ye alsam bıraksam olurmu öyle?
birde şimdi cillentlesden acınca bütün cillentteki pt yi ayarlama lazım diymi sadece pt baskanı olarak sectigim kişininkine girsinler diye

ben ishadeyemi koysam yoksa planar penon flnmı yapsam oradada yardımcı ol bana bide ellerine +3 fln koysam daha saglam item düşermi öyle bişey varmı

Son düzenleme:
Kardşm konu için saol güzel anlatım olmus ben şu şekilde yapsam iyi olurmu sorularım var
Sen h.a demişin ama h.a o kadar cok yardımı olucagını sanmıyorum o yüzden hepsini wiz bard yapıcam ishadeye koyucam 8 tane düşünüyom birde şimdi benim pc 10 sro acıp rahatca kaldırıyor orada sorun olmaz ben bütün charları birribrine ark eklesem sonra 7 tanesini cillentles acsam 1 tanesini normal acsam ve onları pt ye alsam bıraksam olurmu öyle?
birde şimdi cillentlesden acınca bütün cillentteki pt yi ayarlama lazım diymi sadece pt baskanı olarak sectigim kişininkine girsinler diye

ben ishadeyemi koysam yoksa planar penon flnmı yapsam oradada yardımcı ol bana bide ellerine +3 fln koysam daha saglam item düşermi öyle bişey varmı

Bunları Kim Sölediki Sana...

1.Hepsini Wİzz/Bard Yap Farketmez Ama Wizz/Warrior Daha Saglam olur...
2.10Tane Client Acmıcaksın Ztn Benim orda Sana Resimli Anlatım Yaptım oTo Pt İçin yani Onları Ayarla Oyuna Girince Ztn oto pt Atar Lider onlarda Kabul eder....
3.Clientliessden Ayarlıcan Ztn Yada Clientliyken oto Ptyi Ayarla Savelet Herzmn Yapman Gerekmezzz...
4.Elindekilerin +3 +5 Farketmez onun İçin Fazla İtem Düşmezz Sadece Hızlı Kesersin +0a Göre... Fazla İtem Düssün Diye Ptyi Ex Oto İtem Free Olarak Ayarla Daha Cok Düşer...

----------

Bide Konudan Yararlandıysan TeŞekkür Et Butonu Vardır orda Herkeste Var Tek Tık Yapman Yeterli...

Yeni sürümde kimsenin uğraşacağını sanmıyorum 6 goldbot yapacaksak 7 char açmak gerekecek kimse uğraşmaz bununla zaten 100 m nin 3 tl olduğu bi devirde yaşıyoruz değmez ama yinede ellerine sağlık bi heves yapanlar olur mutlaka bunun için Makine gerekli 6 gb ramli 2 gb ekran kartlı filan :D

Yeni sürümde kimsenin uğraşacağını sanmıyorum 6 goldbot yapacaksak 7 char açmak gerekecek kimse uğraşmaz bununla zaten 100 m nin 3 tl olduğu bi devirde yaşıyoruz değmez ama yinede ellerine sağlık bi heves yapanlar olur mutlaka bunun için Makine gerekli 6 gb ramli 2 gb ekran kartlı filan :D

Clientless denen bişe var ??

3 tl yi vericez + bide 1,5 tl kesilcek birde 3 tl her hafta kenara koysam 144 tl ediyor ^^

----------

Bunları Kim Sölediki Sana...

1.Hepsini Wİzz/Bard Yap Farketmez Ama Wizz/Warrior Daha Saglam olur...
2.10Tane Client Acmıcaksın Ztn Benim orda Sana Resimli Anlatım Yaptım oTo Pt İçin yani Onları Ayarla Oyuna Girince Ztn oto pt Atar Lider onlarda Kabul eder....
3.Clientliessden Ayarlıcan Ztn Yada Clientliyken oto Ptyi Ayarla Savelet Herzmn Yapman Gerekmezzz...
4.Elindekilerin +3 +5 Farketmez onun İçin Fazla İtem Düşmezz Sadece Hızlı Kesersin +0a Göre... Fazla İtem Düssün Diye Ptyi Ex Oto İtem Free Olarak Ayarla Daha Cok Düşer...

----------

Bide Konudan Yararlandıysan TeŞekkür Et Butonu Vardır orda Herkeste Var Tek Tık Yapman Yeterli...

Hakettin ^^

Penona 8 tane koymayı düşünüyom wiz warrior yaparım o zamn ^^

İlk scriptimi yaptım bu gün penona ama 1 yerde hata olmus gidiyor tekrar geri dönüyor ve nasıl yaptıysam tam 140 ın yanından geçiyor aslında x-y alırken yanına bile ugramadım ama yazarken 150-154 diyem xy 155-158 gibi yazdım kesin
:wwe:

Son düzenleme:
Hizliupload.com

Sizce bu noktaya 8 tane wiz warrior koysam nasıl olur warrior yapıcam yan buildi

Ama bide malazgirte ishadelere bakın bi hepsi sadece wiz ve robe neyse dedignizi yapıcam

Bide sizce ishadeymi yoksa penonamı koysam maxi 3 gün koyarım bu gold botları günde 100 m kazansa yeter baan ^^

Son düzenleme:

Deneyerekmi Konusuyon Git Bakam 512MB Ram 128MB Ekran Kartlı Bi Pcde Kaac Tane Clientliess Acılıyor?..

Benim sistemimin özelliiklerini söyledim denedim yani clientless bile olsa gizli olan sro send error xp'deki adı ile ????? hatası veriyor kapanıyor ve auto login olsa bile 1 dk da hemen dc yiyor charlar denedimde konuşuyorum.

Geri