• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBoT GoldBot Yapımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kardeş bir tanede Wizz/Cleric olursa pt de her yatan char tekrar şehire gitmez böylece hem zamandan tasarruf olur hemde günlük kazanç artar charlar sadece üstünü yenilemek,pot almak ve ınvertoryi boşaltmak için şehire gider ;)

Ya çok iyide 1 tane clientli açabiliyorum ben eskiden paşalar gibi 7 tane açardım şimdi 2. charı açıyorum hiç kasmıyor fakat 20 dk içinde dc veriyor :( Botun hatasıdır tamamen diğer int cafelerde ve arkadaşların süper sonic pc lerinde denedim öyle malesef tek 1 char açabiliyoruz clientli olarak diğerlerini clientsiz

Çok güzel bi rehber olmuş şuan 8tane wizardım var hepsi 61lvl ishade-hashade koyucam ama slot yok bana bildiğiniz goldbotlar için slot söylerseniz sevinirim..

Bişi sorcam sosları falan satıo itemleri satcak fakat soslar kalcak die bir ayarı var mı?

Beyler Bence birtanede WArior/ clerick eklemeliyiz yatanlarıresler hemde sağlam olur ? yada wizz/cleric

konu güzel olmuş eline sağlık bilgi olarak faydalandım fakat sbot kullanıyorum onda yapmak istiyorum böyle bişey daha ayrıntılı bir anlatımla sbot için anlatırmısın ? anlatırsan çok iyi olur.

ben bu konuyu okudum gaza geldm :D 35 level 3 tane china char koycam onglara da armor giymek için warior demişsinya onu anlamadım wizzle atak yaparken wariorun ne yararı varki :S

boşa uğraşmayın açın 1 level bir tane char çağırtın alexe gold toplamayan bir partinin yanına götürün 1 günde 10 m garanti denenmiştir..

Eline sağlık , gerçekten süper bi konu hazırlamışsın :)

yaptık 6 tane char actık şimdi 40 lvl kasıcam da sora item alıcamda onglara salcam. söylemek kolay da yapması gercekten zormuş. ama yapıcam

eline sağlık usta ama iki sorum olacak life control ile yatmazlar mı ve elektrik skili kullanmıyoruz ama lighting sprit i uplıyoruz ?

boşa uğraşmayın açın 1 level bir tane char çağırtın alexe gold toplamayan bir partinin yanına götürün 1 günde 10 m garanti denenmiştir..

artık 1 lvl çarlar başka şehirde ölünce öldüğü yerden kalkmıyor joymax bununda önlemini aldı.

eline sağlık usta ama iki sorum olacak life control ile yatmazlar mı ve elektrik skili kullanmıyoruz ama lighting sprit i uplıyoruz ?

sağlam goldbot için çarları 65-70 lvle kasın sonra 42-45 lvle düşürün 9-10 lvl düşüklere hunlara sungsunglara salın. warrior yerine bardda açabilirsiniz çünkü lvl düşünce skillerin lvlinde elbise giyiliyor robe olsalarda yatmazlar hem bard olduğu içinde hızlı kasarlar. kasıp lvl düşürme zaman alır ama tadından yenmez kendim denedim. 2 şerli parti yapar ayrı ayrı noktalardada kasabilirsiniz.

Geri