• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

>> iBot Party Buff << / iPuffer - iBot's Auto Party Buff

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
fakat bu 1.6 versiyonu çok dc veriyor oyuna giremiyorum nerdeyse :(

----------

1.3 versiyonu hala çalışmaktaymış onu kullanın derim

1.3 versiyonunu indirebilcegimiz bi yer varmı acaba bn bulamadım forumda

NOT: ve pt dekilerin isimleri yazarken pt sırasına görme yazmak şartmı ?

eğer oyun türkçe dilini kullanıyosak skllerin türkçe ismini mi yazıcaz mesela Mana Cycle yerine Mana döngüsümü ?

Son düzenleme:
verdiğin site üyelik istio bide ing. link varsa link verebilirmisin indirme linki

arkadaşlar 1.7 versiyonu kullanmayın derim programı başlatınca kendi kafasına göre veriyor sonra durmuyor kendi kendine bişeyler yapıp hata veriyor kapanıyor :D trajikomik bi versiyon olmuş bu 1.6 çalışıyor fakat çok dc yiyiyor 1.3de dc yiyiyor fakat 1.6 ya göre daha az onu kullanın derim

Arkadaşlar hiç kimsede işe yaramıyomu bu işe yarayıp kullannan yokmu ?

bnde 1.7a çalısyo ama bi eksiği var mesela wariorda fence basıosun adama adam öldümü veya fenceyi sildimi direk anında atmıyo tekrar zamanın dolmasını bekliyo ve botta stop işe yaramıyo basıom ama durmuyo

Geri