• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

>> iBot Party Buff << / iPuffer - iBot's Auto Party Buff

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bence anlatım yeterli olmamış bişey çıkartamadım yapanlar varmı ?

Su Skill 1 Use on C1, C2 ... filan demek orda hangisini isaretlicem onu tam anlamadim... yardim edin lütfen

bu programı yazanlar v1.7a dan sora ipuffer die yeni bir program yayınladı yalnız programın calısması için 2$ ücret istiyo ve karşılığında cd-key verio
samplei.png

Donwload :iPuffer Beta.rar - 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir

bu programı yazanlar v1.7a dan sora ipuffer die yeni bir program yayınladı yalnız programın calısması için 2$ ücret istiyo ve karşılığında cd-key verio

Maxigame'de satışa çıkar umarım yetkililere iletilmesi lazım bu durumun.

arkadaşlar bütün ayarları yapmama rağmen saveliyorum star yapıyorum örn:Use Buff: Mental Buff: Force Deity On Char: 0 diyo ama buf filan bastığı yok

Kardeş Han gi Çar buf basıyorsa O çar ın botu Açık Kalcak Hide Client Yapılmıycak ve oyuna geçilmiycek buf baılırken bende Öyle yapıorum benim bilidğim bu kadar

program çalıştığını gösteriyor ancak oyunda hiç bir iş yapmıyor.

Geçenlerde Kullanıyodum Salı bakımınından sonra çalıştıramıyorum.

Konu iyi hoşda,Düzenli olarak güncellenmiyor ve onaylanmıyor sanırım,Herkes ayrı konuşuyor çalışmıyor,eksik çalışıyor felan.Bir bakılmasını arz ederim.

iPuffer - iBot's Auto Party Buff çalışan güvenilir paypal dan 2$ karşılığı alınmış cd key verene 50 silk vericem güvenilir site yöneticileri veya moderatörler yardımcı olursa bu konuda bana sewinirim.

Geri