• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cinsel açlığın Afrikasıdır Türkiye...

Ne kadar doğru laf :D Eroin krizi gibi millet link istiyor arkadaş :D

Cinsel açlığın Afrikasıdır Türkiye...

Ne kadar doğru laf :D Eroin krizi gibi millet link istiyor arkadaş :D

Doğru bir laf da bu durum için geçerli değil çünkü yabancilar da reddit'ten çıkmıyor new leaks ihtimaline karşı :)

----------

Ha bu arada Kat Dennings de hacklenmiş.Demin gördüm :D Bilmeyenler için bknz: 2 Broke girls

Modlar gerekli işlemleri uygulasın bazı yorumlar argo içeriyor.

kickass.to ya girin arama kısmına

fappening

yazın 450mb olan 'ı indirin :)

arkadaşım bir başka sitenin ismini vermek reklam sayılıyor gereken işlemler uygulanır böyle giderse isteyenler özel msjla ulaşsın burda ismini verme.

----------

böyle bir konuda içermeyecekte hangi konuda içericek?

konu ozaman silinsin arkadaşım ne bu ya çoluk cocuk da girip bakıyo ne var ne yok diye yapmayın gözünüzü seviyim adam yorumda folloş ifadesini kullanıyo. biriside koymuş video 31 çekmekden cıldırdım diye saçmalık ya.

ayrıca konuya etiket ekleyen arkadaş sürekli lawrence üstüne gitmiş olmuyor böyle rihanna miley bunlarada biraz önem verelim lütfen. :D

arkadaşım bir başka sitenin ismini vermek reklam sayılıyor gereken işlemler uygulanır böyle giderse isteyenler özel msjla ulaşsın burda ismini verme.

----------

konu ozaman silinsin arkadaşım ne bu ya çoluk cocuk da girip bakıyo ne var ne yok diye yapmayın gözünüzü seviyim adam yorumda folloş ifadesini kullanıyo. biriside koymuş video 31 çekmekden cıldırdım diye saçmalık ya.

espiri olsun dıye koydum haftalardır mıllet kızları hamıle bırakıyo açtıgı konularda sıkıntı yok bumu sıkıntı yapma allah aşkına.

espiri olsun dıye koydum haftalardır mıllet kızları hamıle bırakıyo açtıgı konularda sıkıntı yok bumu sıkıntı yapma allah aşkına.

Arkadaşım o ince ayrıntılara girmiyo şahsen bende girmedim yanlış yani coluk cocuk olmasa bişi demicem yani 10 yaşndaki cocukda giriyo 12 15 yaşnda olan da benlik sıkıntı yok zaten.

----------

Yeni resimlerle 291 kişiye link verildi skypeden durmadan güncel :D

m2_osman_m2

Helal valla 291 kişi :D rekora koşuyosun :D

Arkadaşım o ince ayrıntılara girmiyo şahsen bende girmedim yanlış yani coluk cocuk olmasa bişi demicem yani 10 yaşndaki cocukda giriyo 12 15 yaşnda olan da benlik sıkıntı yok zaten.

----------

Helal valla 291 kişi :D rekora koşuyosun :D
Piyasadakilerden farklı şeyler verince daha iyi oluyor para kırardım aslındada :D

Geri