• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Jennifer lawrence in resimlerini isteyen o.m atsin album linki atiyim beyler

JENNIFER LOPEZ,KATY PERRY , SHAKİRA, CAT DEELY , LORİ HEURİNG , Ashley Greene Nude

Taze çıktı fırından :D

yoksa millete fake resimlerimi gönderiyon? fotoların adresini ö.m. atarmısın merak ettim.

Piyasaya bir ünlünün 3 fotoğrafını veriyolarsa ben 5 fotoğrafını verdim diye fake olduysa evet fake veriyorum işim gücüm yok photoshoptan felan uğraşıyorum hatta oyüzden bukadar kişiye yüzlerce resim attım video attım :D Onlarda teşekkür etti aynen fake :drym:

madem fake adres madres isteme, kendin bul görende para kazanıyor sanacak :D

fake resimlere bakmak hoşunamı gidiyor? hadi ünlüler diye anlıyorum bu azgınlığınızı da sahte resimleri ne yapacaksınız?

----------

Piyasaya bir ünlünün 3 fotoğrafını veriyolarsa ben 5 fotoğrafını verdim diye fake olduysa evet fake veriyorum işim gücüm yok photoshoptan felan uğraşıyorum hatta oyüzden bukadar kişiye yüzlerce resim attım video attım :D Onlarda teşekkür etti aynen fake :drym:

photoshopa gerek yok bir sitede bir sürü resimleri var rihanna shakira falan hepsi fake.

fake resimlere bakmak hoşunamı gidiyor? hadi ünlüler diye anlıyorum bu azgınlığınızı da sahte resimleri ne yapacaksınız?

----------

photoshopa gerek yok bir sitede bir sürü resimleri car rihanna shakira falan hepsi fake.

Link isteyen ben değil sensin azgın kim belli.

----------

photoshopa gerek yok bir sitede bir sürü resimleri var rihanna shakira falan hepsi fake.

Doğrudur tamam

----------

FAKE'mi diyeceğine git internet sitelerine bak haber sitelerine orda hepsi yazıyo :D

FAKE'mi diyeceğine git internet sitelerine bak haber sitelerine orda hepsi yazıyo :D

Arkadaşta sanırım iphone,ipad hepsi var korkuya kapıldı acaba hack yer miyim diye o yüzden fake bunlar demeye başladı :)

----------

Beyler bu arada konu etiketlerine bakar mısınız alt tarafta.. Sanırım onca kişi bu etiketler yüzünden bu konuda :D

Yeni cikanlarin linkini atabilecek varmi? o.mden ulasirsaniz sevinirim beyler

saat 23:27 an itibariyle :D

Şu anda 909 üyemiz bu konuya göz atıyor. (33 kayıtlı üye ve 876 misafir.)

Geri